Cestujte z Atény na Chios

Uspořádejte si výlet Atény na Chios v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Atény na Chios v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Chios
/
  • Získejte sazby
2
Atény
Mytilene
Chios
/
  • Získejte sazby
3
Atény
Syros
Chios
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Chios

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost216 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Chios?

Nabízíme 3 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Chios, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Chioskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Chios na mapě i na trase Atény Chios a různé body korespondence (Letiště Chios, Námořní stanice Chios, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E6, Námořní stanice Athens Piraeus E1) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Chios

Všechny druhy dopravy Atény Chios

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Chios (Severní Egejské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 216 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Chios z Atény,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E6 na 7.4 km z Atényna palubě lodi Blue Star Ferries. Loď bude kotvit v přístavuChios na 0.6 km od Chios, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Atény > Chios bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Chios (letiště Chios, Kód IATA: JKH) provozovaný společností Olympic Air.

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Chios?

Letecké společnosti
Olympic Air udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Chios (příjezd na letiště Chios JKH)
Volotea zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Mytilene (sloužící letišti Mytilene MJT)
Aegean Airlines provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Mytilene (příjezd na letiště Mytilene MJT)
Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Syros (Port of Siros Ermoupoli na 26 km z města) a mezi Syros a Chios kde budou sloužit přístavům Port of Siros Ermoupoli a Chios 26 km a 0.6 km od centra jejich měst.
Blue Star Ferries trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Chios (Chios na 0.6 km z města)
Lodě Aegean Speed Lines provozují námořní spojení mezi Atény a Syros kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Port of Siros Ermoupoli 9.1 km a 26 km od centra jejich měst.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)