Cestujte z Atény na Folegandros

Uspořádejte si výlet Atény na Folegandros v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Atény na Folegandros v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Folegandros
  • Získejte sazby
2
Atény
Miloš
Folegandros
/
  • Získejte sazby
3
Atény
Sifnos
Folegandros
  • Získejte sazby
4
Atény
Ios
Folegandros
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Folegandros

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost184 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Folegandros?

Nabízíme 4 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Folegandros, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Folegandroskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Folegandros na mapě i na trase Atény Folegandros a různé body korespondence (Námořní stanice Folegandros, Námořní stanice Folegandros, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Folegandros

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Folegandros?

Námořní společnosti
Lodě LANE Sea Line poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Folegandros (Folegandros na 3 km z města)
Hellenic Seaways trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Sifnos kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Sifnos 7.4 km a 3.5 km od centra jejich měst.
Lodě Aegean Speed Lines provozují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Folegandros (Folegandros na 3 km z města)
Lodě Blue Star Ferries poskytují námořní spojení mezi Atény a Ios kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Ios 9.1 km a 1.8 km od centra jejich měst.
ANEK Lines trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Ios a to Folegandros (Folegandros na 3 km z města)
Lodě Zante Ferries provozují námořní spojení mezi Atény a Folegandros kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Folegandros 7.4 km a 3.1 km od centra jejich měst.
Lodě Sea Jets poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Folegandros (Folegandros na 3 km z města)
Aigaion Pelagos trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Miloš kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Milos 7.4 km a 2.9 km od centra jejich měst.
Letecké společnosti
Olympic Air udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Miloš (příjezd na letiště Milos MLO)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)