Cestujte z Atény na Heraklion

Uspořádejte si výlet Atény na Heraklion v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Atény na Heraklion v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Heraklion
/
  • Získejte sazby
2
Atény
Santorini
Heraklion
/
  • Získejte sazby
3
Atény
Miloš
Heraklion
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Heraklion

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost321 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Heraklion?

Nabízíme 3 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Heraklion, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Heraklionkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Heraklion na mapě i na trase Atény Heraklion a různé body korespondence (Námořní stanice Heraklion, Letiště N. Kazantzakis, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Heraklion

Všechny druhy dopravy Atény Heraklion

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Heraklion (Kréta, Řecko) ve vzdálenosti 321 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Heraklion z Atény,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E1 na 9.1 km z Atényna palubě lodi Blue Star Ferries, Superfast Ferries, Minoan Lines nebo Aigaion Pelagos. Loď bude kotvit v přístavuHeraklion na 1.6 km od Heraklion, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Atény > Heraklion bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Heraklion (letiště N. Kazantzakis, Kód IATA: HER) provozovaný společností Olympic Air nebo Aegean Airlines.

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Heraklion?

Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Santorini (Santorini na 3 km z města) a mezi Santorini a Heraklion kde budou sloužit přístavům Santorini a Heraklion 3 km a 1.6 km od centra jejich měst.
Sea Jets trajekty dělají přechody mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Santorini (Santorini na 3 km z města) a mezi Santorini a Heraklion kde budou sloužit přístavům Santorini a Heraklion 3 km a 1.6 km od centra jejich měst.
Lodě Blue Star Ferries provozují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Heraklion (Heraklion na 1.6 km z města)
Lodě Superfast Ferries poskytují námořní spojení mezi Atény a Heraklion kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E3 a Heraklion 7.8 km a 1.6 km od centra jejich měst.
Aegean Speed Lines trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Santorini (Santorini na 3 km z města)
Lodě Zante Ferries provozují námořní spojení mezi Atény a Santorini kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Santorini 7.4 km a 3 km od centra jejich měst.
Lodě Aigaion Pelagos poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E3 a to Heraklion (Heraklion na 1.6 km z města)
ANEK Lines trajekty dělají křižovatku mezi Miloš a Heraklion kde budou sloužit přístavům Milos a Heraklion 2.9 km a 1.6 km od centra jejich měst.
Lodě LANE Sea Line provozují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Santorini (Santorini na 3 km z města)
Lodě Minoan Lines poskytují námořní spojení mezi Atény a Heraklion kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E3 a Heraklion 7.8 km a 1.6 km od centra jejich měst.
Letecké společnosti
Aegean Airlines udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Heraklion (příjezd na letiště N. Kazantzakis HER)
Olympic Air zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Heraklion (sloužící letišti N. Kazantzakis HER)
Volotea provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Santorini (příjezd na letiště Thira JTR)
Ryanair poskytuje letecké spojení z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Santorini (sloužící letišti Thira JTR)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)