Cestujte z Atény na Ios

Uspořádejte si výlet Atény na Ios v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Atény na Ios v letadlo, trajekt

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Ios
 • Získejte sazby
2
Atény
Santorini
Ios
/
 • Získejte sazby
3
Atény
Folegandros
Ios
 • Získejte sazby

Cestovat Atény Ios

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost196 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Atény na Ios ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Atény na Ios? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety a trajekt cestovat do Ios z Atény Jednoduše zadejte své datum cesty do Ios a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Atény, lety nebo trajekt Aegean Speed Lines, Sea Jets, Zante Ferries, Hellenic Seaways, Blue Star Ferries, Aegean Airlines, Olympic Air a Volotea vás vezme Ios,

Všechny druhy dopravy Atény Ios

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Atény na Ios trajekt

Převezeme trajekt do Ios je originální a velmi příjemný způsob cestování. Flotila Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines, Zante Ferries nebo LANE Sea Line přináší cestujícímu pohodlí a pocit svobody způsobem, který nemůžete najít u ostatních druhů dopravy (vlak, letadlo, autobus). Vivanoda usnadní vyhledávání nejlevnějších Atény Ios trajekty.

Proč vzít Atény Ios Ferry?

 • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Nepochybně vystoupíte Ios úplně uvolněné.
 • Pokud máte děti, nenajdete jiné způsoby dopravy, které jsou tak příjemné jako trajekt, ze kterého se dostanete Atény na Ios s vaší rodinou.
 • Vezměte si neomezené množství zavazadel Když nastoupíte na Atény na trajektu Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines, Zante Ferries nebo LANE Sea Line máte svobodu brát tolik zavazadel, kolik chcete, pokud je ve vašem vozidle.

Atény trajektové terminály

Před skutečným časem odplutí lodi musíte vzít v úvahu určitý čas (u společnosti Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines, Zante Ferries nebo LANE Sea Line], aby vás představil na trajektovém terminálu Atény, Po tomto období je společnost oprávněna odmítnout nástup na palubu. Přejděte na čítač LANE Sea Line, Zante Ferries, Aegean Speed Lines, Hellenic Seaways nebo Blue Star Ferries na Atény trajektový terminál pro přihlášení pomocí pasu nebo občanského průkazu a číslo rezervace. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
 • Athens Piraeus E1
 • Athens Piraeus E6

Ios trajektové terminály

 • Ios

Jaké jsou Atény Ios trajektové společnosti?

Několik trajektových společností pluje z Atény na Ios s přímou službou: LANE Sea Line, Zante Ferries, Aegean Speed Lines, Hellenic Seaways a Blue Star Ferries.

LANE Sea Line Atény IosZante Ferries Atény IosAegean Speed Lines Atény IosHellenic Seaways Atény IosBlue Star Ferries Atény Ios

Levné lety z Atény na Ios

Které letecké společnosti létají mezi Atény a Ios ?

Volotea, Ryanair, Olympic Air a Aegean Airlines provádí přímý let z Atény na letiště Ios, Řecko,
Volotea Atény IosRyanair Atény IosOlympic Air Atény IosAegean Airlines Atény Ios

Odletové letiště v Atény

 • ATH Eleftherios Venizelos International

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)