Cestujte z Atény na Mykonos

Uspořádejte si výlet Atény na Mykonos v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Atény na Mykonos v letadlo, trajekt

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Mykonos
/
 • Získejte sazby
2
Atény
Tinos
Mykonos
 • Získejte sazby

Cestovat Atény Mykonos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost154 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Mykonos?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Mykonos, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Mykonoskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Atény a Mykonos na mapě i na trase Atény Mykonos a různé body korespondence (Letiště Mikonos, Námořní stanice Mykonos, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Mykonos

Všechny druhy dopravy Atény Mykonos

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Atény na Mykonos trajekt

Naloďování trajektů do Mykonos z přístavu Atény je nezapomenutelný zážitek, díky kterému budete rádi cestovat trajektem. Na rozdíl od jiných druhů dopravy začínají prázdniny, jakmile nastoupíte na palubu, kde plně využíváte výhody zařízení nabízených Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, Sea Jets nebo Hellenic Seaways. Zahájení vyhledávání na Vivanoda vám pomůže najít levné Atény Mykonos trajektem.

Proč vzít Atény Mykonos Ferry?

 • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Nepochybně vystoupíte Mykonos úplně uvolněné.
 • Vezměte si neomezené množství zavazadel Když nastoupíte na Atény na trajektu Hellenic Seaways, Sea Jets, Blue Star Ferries nebo Aegean Speed Lines máte svobodu brát tolik zavazadel, kolik chcete, pokud je ve vašem vozidle.

Na co trajektové společnosti plují Mykonos z Atény?

Společnosti Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, Sea Jets a Hellenic Seaways provozují Atény Mykonos přechod.

Aegean Speed Lines Atény MykonosBlue Star Ferries Atény MykonosSea Jets Atény MykonosHellenic Seaways Atény Mykonos

Atény trajektové terminály

Před skutečným časem odplutí lodi musíte vzít v úvahu určitý čas (u společnosti Hellenic Seaways, Sea Jets, Blue Star Ferries nebo Aegean Speed Lines], aby vás představil na trajektovém terminálu Atény, Po tomto období je společnost oprávněna odmítnout nástup na palubu. Přejděte na čítač Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, Sea Jets nebo Hellenic Seaways na Atény trajektový terminál pro přihlášení pomocí pasu nebo občanského průkazu a číslo rezervace. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
 • Athens Piraeus E1
 • Athens Piraeus E6

Mykonos trajektové terminály

 • Mykonos

Levné lety z Atény na Mykonos

Levné letenky do Mykonos někdy není tak snadné se dostat, ale rádi bychom vám připomněli několik tipů:

 • Rezervujte si Atény Mykonos let s dostatečným předstihem, abyste získali ty nejlepší ceny. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).
 • Buďte flexibilní s daty cesty do Mykonos, Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.

Které letecké společnosti provozují Atény na Mykonos lety?

Tento let je naplánován pouze jednou leteckou společností: Volotea.
Volotea Atény Mykonos

Odletové letiště v Atény

 • ATH Eleftherios Venizelos International

Příletové letiště v Mykonos

 • JMK Mikonos

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)