Cestujte z Atény na Mytilene

Uspořádejte si výlet Atény na Mytilene v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Atény na Mytilene v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Mytilene
/
  • Získejte sazby
2
Atény
Chios
Mytilene
  • Získejte sazby
3
Atény
Tinos
Mytilene
  • Získejte sazby
4
Atény
Mykonos
Mytilene
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Mytilene

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost277 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Mytilene?

Nabízíme 4 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Mytilene, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Mytilenekliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Mytilene na mapě i na trase Atény Mytilene a různé body korespondence (Letiště Mytilene, Námořní stanice Mytilene, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Mytilene

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Mytilene?

Námořní společnosti
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Mykonos (Mykonos na 0.6 km z města)
Hellenic Seaways trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Mytilene kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Mytilene 9.1 km a 0.7 km od centra jejich měst.
Lodě Sea Jets provozují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Tinos (Tinos na 0.4 km z města)
Lodě Blue Star Ferries poskytují námořní spojení mezi Atény a Chios kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Chios 7.4 km a 0.6 km od centra jejich měst.
Letecké společnosti
Aegean Airlines udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Mytilene (příjezd na letiště Mytilene MJT)
Olympic Air zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Mytilene (sloužící letišti Mytilene MJT)
Volotea provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Mytilene (příjezd na letiště Mytilene MJT)

Všechny druhy dopravy Atény Mytilene

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Mytilene (Severní Egejské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 277 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Mytilene z Atény,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E1 na 9.1 km z Atényna palubě lodi Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuMytilene na 0.7 km od Mytilene, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Atény > Mytilene bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Mytilene (letiště Mytilene, Kód IATA: MJT) provozovaný společností Aegean Airlines, Olympic Air nebo Volotea.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)