Cestujte z Atény na Paros

Uspořádejte si výlet Atény na Paros v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Atény na Paros v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Paros
/
  • Získejte sazby
2
Atény
Sifnos
Paros
  • Získejte sazby
3
Atény
Tinos
Paros
  • Získejte sazby
4
Atény
Naxos
Paros
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Paros

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost161 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Paros?

Nabízíme 4 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Paros, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Paroskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Paros na mapě i na trase Atény Paros a různé body korespondence (Letiště Paros, Námořní stanice Paros, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Paros

Všechny druhy dopravy Atény Paros

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Paros (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 161 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Paros z Atény,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E1 na 9.1 km z Atényna palubě lodi Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries nebo Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuParos na 0.2 km od Paros, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Atény > Paros bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Paros (letiště Paros, Kód IATA: PAS) provozovaný společností Olympic Air.

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Paros?

Letecké společnosti
Olympic Air udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Paros (příjezd na letiště Paros PAS)
Námořní společnosti
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Paros (Paros na 0.2 km z města)
Blue Star Ferries trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Paros kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Paros 9.1 km a 0.2 km od centra jejich měst.
Lodě ANEK Lines provozují námořní spojení mezi přístavem Naxos a to Paros (Paros na 0.2 km z města)
Lodě Zante Ferries poskytují námořní spojení mezi Atény a Sifnos kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Sifnos 7.4 km a 3.5 km od centra jejich měst.
Sea Jets trajekty dělají přechody mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Tinos (Tinos na 0.4 km z města) a mezi Tinos a Paros kde budou sloužit přístavům Tinos a Paros 0.4 km a 0.2 km od centra jejich měst.
Lodě Hellenic Seaways provozují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Paros (Paros na 0.2 km z města)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)