Cestujte z Atény na Preveza

Uspořádejte si výlet Atény na Preveza v letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Atény na Preveza v letadlo

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Atény
Preveza
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Preveza

Způsoby dopravyletadlo
vzdálenost280 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Preveza?

Nabízíme 1 tras letadlo připravit si cestu Atény Preveza, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Prevezakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Preveza na mapě i na trase Atény Preveza a různé body korespondence (Letiště Aktion, Letiště Eleftherios Venizelos International) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Preveza

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Preveza?

Letecké společnosti
Aegean Airlines udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Preveza (příjezd na letiště Aktion PVK)

Všechny druhy dopravy Atény Preveza

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Preveza (Řecko) ve vzdálenosti 280 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (letadlo),
Přímý let Atény > Preveza bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Preveza (letiště Aktion, Kód IATA: PVK) provozovaný společností Aegean Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)