Cestujte z Atény na Rethymno

Uspořádejte si výlet Atény na Rethymno v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Atény na Rethymno v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Rethymno
  • Získejte sazby
2
Atény
Santorini
Rethymno
/
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Rethymno

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost298 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Atény na Rethymno ?

Vybrali jste si Rethymno jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Atény a jak najít to nejlepší Atény na Rethymno přepravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify trajekt a lety dostat se Rethymno, Stačí zadat data cesty do Rethymno pak Vivanoda udělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Atény - Rethymno nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Chcete-li dosáhnout cíle z Atény, budete cestovat s Sea Jets, Zante Ferries, Aegean Airlines, Volotea, Aegean Speed Lines, Olympic Air, Ryanair nebo Blue Star Ferries do trajekt nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Rethymno?

Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Santorini (Santorini na 3 km z města)
Sea Jets trajekty dělají přechody mezi Atény a Santorini kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Santorini 9.1 km a 3 km od centra jejich měst. a mezi přístavem Santorini a to Rethymno (Rethymno na 0.7 km z města)
Lodě Blue Star Ferries provozují námořní spojení mezi Atény a Santorini kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Santorini 9.1 km a 3 km od centra jejich měst.
Lodě LANE Sea Line poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Rethymno (Rethymno na 0.7 km z města)
Aegean Speed Lines trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Santorini kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Santorini 9.1 km a 3 km od centra jejich měst.
Lodě Zante Ferries provozují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Santorini (Santorini na 3 km z města)
Letecké společnosti
Ryanair udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Santorini (příjezd na letiště Thira JTR)
Olympic Air zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Santorini (sloužící letišti Thira JTR)
Aegean Airlines provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Santorini (příjezd na letiště Thira JTR)
Volotea poskytuje letecké spojení z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Santorini (sloužící letišti Thira JTR)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)