Cestujte z Atény na Samos

Uspořádejte si výlet Atény na Samos v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Atény na Samos v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Samos
/
  • Získejte sazby
2
Atény
Mytilene
Samos
/
  • Získejte sazby
3
Atény
Chios
Samos
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Samos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost288 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Samos?

Nabízíme 3 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Samos, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Samoskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Samos na mapě i na trase Atény Samos a různé body korespondence (Letiště Samos, Námořní stanice Samos, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E6, Námořní stanice Athens Piraeus E1) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Samos

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Samos?

Letecké společnosti
Olympic Air udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Samos (příjezd na letiště Samos SMI)
Aegean Airlines zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Mytilene (sloužící letišti Mytilene MJT)
Volotea provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Mytilene (příjezd na letiště Mytilene MJT)
Námořní společnosti
Lodě Blue Star Ferries poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Chios (Chios na 0.6 km z města)
Hellenic Seaways trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Samos kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Samos 7.4 km a 1.4 km od centra jejich měst.

Všechny druhy dopravy Atény Samos

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Samos (Severní Egejské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 288 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Samos z Atény,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E6 na 7.4 km z Atényna palubě lodi Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuSamos na 1.4 km od Samos, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Atény > Samos bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Samos (letiště Samos, Kód IATA: SMI) provozovaný společností Olympic Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)