Cestujte z Atény na Santorini

Uspořádejte si výlet Atény na Santorini v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Atény na Santorini v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Santorini
/
  • Získejte sazby
2
Atény
Ios
Santorini
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Santorini

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost234 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Santorini?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Santorini, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Santorinikliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Santorini na mapě i na trase Atény Santorini a různé body korespondence (Letiště Thira, Námořní stanice Santorini, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Santorini

Všechny druhy dopravy Atény Santorini

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Santorini (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 234 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Santorini z Atény,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E1 na 9.1 km z Atényna palubě lodi Hellenic Seaways, Zante Ferries, Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, LANE Sea Line nebo Sea Jets. Loď bude kotvit v přístavuSantorini na 3 km od Santorini, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Atény > Santorini bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Santorini (letiště Thira, Kód IATA: JTR) provozovaný společností Aegean Airlines, Olympic Air, Ryanair nebo Volotea.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)