Cestujte z Atény na Skiathos

Uspořádejte si výlet Atény na Skiathos v vlak, trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Atény na Skiathos v letadlo, trajekt, vlak

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Skiathos
/
  • Získejte sazby
2
Atény
Soluň
Skiathos
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Skiathos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt, vlak
vzdálenost133 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Atény na Skiathos ?

Skiathos je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Atény na Skiathos dopravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify vlaky, trajekt a lety dostat se Skiathos, Stačí zadat datum odjezdu Skiathos pak ať vás Vivanoda hledá. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Budete používat hlavně vlaky, trajekt a lety Hellenic Seaways, TrainOSE, Olympic Air, Aegean Airlines nebo Ryanair dosáhnout Skiathos,

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Skiathos?

Letecké společnosti
Ryanair udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Soluň (příjezd na letiště Makedonia SKG)
Aegean Airlines zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Soluň (sloužící letišti Makedonia SKG)
Olympic Air provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Skiathos (příjezd na letiště Skiathos JSI)
Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Soluň (Thessaloniki na 3.6 km z města) a mezi Soluň a Skiathos kde budou sloužit přístavům Thessaloniki a Skiathos 3.6 km a 0.6 km od centra jejich měst.
Železniční společnosti
TrainOSE nabízí linku Atény-Soluň vlak z vlakového nádraží Athens / Αθήνα (1.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Thessaloniki / Θεσσαλονίκη při příjezdu (4.2 km z centra)

Všechny druhy dopravy Atény Skiathos

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Skiathos (Ostrovy Sporades, Řecko) ve vzdálenosti 133 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, trajekt a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Atény > Skiathos bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Skiathos (letiště Skiathos, Kód IATA: JSI) provozovaný společností Olympic Air.
Žádný přechod přes moře vám nedovolí jít přímo z Atény na Skiathos Díky spojení je však možné vzít si pouze člun Atény-Soluň a Soluň-Skiathos,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E6 na 7.4 km z Atényna palubě lodi Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuThessaloniki na 3.6 km od Soluň, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Skiathos z Atény: Soluň-Skiathos se společností Hellenic Seaways.
Není možné jít přímo z Atény na Skiathosbez změny. Můžete si vzít vlakAtény-Soluň a použití trajekt do cíle.
Vlaky TrainOSE to Soluň opustit vlakové nádraží Athens / Αθήνα na Atény, Příjezd naSoluň bude na stanici Thessaloniki / Θεσσαλονίκη Nachází se cca 4.2 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)