Cestujte z Basilej na Curych

Uspořádejte si výlet Basilej na Curych v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Basilej na Curych v vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Basilej
Curych
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Basilej Curych

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost74 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Basilej na Curych ?

Vybrali jste si Curych jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Basilej a jak najít to nejlepší Basilej na Curych přepravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Curych z Basilej Jednoduše zadejte své datum cesty do Curych a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Basilej, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, SBB CFF FFS, TGV Lyria, Blablacar a Deutsche Bahn vás vezme Curych,

Všechny druhy dopravy Basilej Curych

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

vlak Basilej na Curych

Vysokorychlostní vlak Basilej Curych

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Basilej a Curych s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Meziměstský vlak Basilej Curych

Meziměstské vlaky obsluhují nejdůležitější města podél Basilej-Curych trasa se zlepšeným trváním cesty ve srovnání s regionálními vlaky.

Basilej Curych vlakové společnosti

Mezi 3 dopravci provozují železniční dopravu Basilej a Curych: Deutsche Bahn, SBB CFF FFS a TGV Lyria.
Deutsche Bahn Basilej CurychSBB CFF FFS Basilej CurychTGV Lyria Basilej Curych

Železniční stanice z Basilej

 • Basel Bad Bf
 • Basel SBB

Příjezd vlakových stanic v Curych

 • Zurich HB
 • Zürich Altstetten

Existuje přímý vlak na Basilej-Curych road?

Ano, Basilej na Curych trasu obsluhuje přímý vlak. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Curych a může být méně přímých vlaků z Basilej v určitých dnech. Chcete-li najít nejlevnější Basilej-Curych vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Basilej na Curych autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Basilej a Curych,

Stále můžete mít pochybnosti Curych autobusem. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Curych,

 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 74 km cesty.
 • Moderní autobusy, které provozují linku Basilej Curych mít toalety a pohodlná sklápěcí sedadla, díky nimž budete cestovat v optimálních podmínkách.
 • Trenéři provozující Basilej Curych linka je většinou vybavena klimatizačním systémem, který vám umožní cestovat v dobrých podmínkách v horkých obdobích.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Basilej a Curych?

Chcete-li se dostat Curych autobusem od Basilej, máte pouze autobusovou společnost FlixBus, která slouží těmto dvěma městům.

FlixBus Basilej Curych

Autobusové zastávky v Basilej

Doporučujeme, abyste dorazili na Basilej autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Název cíle “Curych'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

 • Basel Bahnhof

Autobusové zastávky při příjezdu v Curych

Jakmile autobus dorazí Curych, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

 • Zurich
 • Zurich

Carpool od Basilej na Curych

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Basilej-Curych s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Basilej-Curych jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. To je zajímavé pro cestování na poslední chvíli Curych,

Které dopravní společnosti mají jít Basilej na Curych?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Basilej-Curych ICE vlak z vlakového nádraží Basel Bad Bf (0.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Zurich HB při příjezdu (1 km z centra)
SBB CFF FFS provozuje linku z Basilej na Curych odjíždějící vlakem InterRegio (IR) Basel SBB se dostanete na vlakové nádraží Zürich Altstetten ( Švýcarsko)
TGV Lyria spojuje kolejnice Basilej-Curych TGV Lyria vlak z vlakového nádraží Basel SBB (2.3 km z centra města) a slouží vlakové stanici Zurich HB při příjezdu (1 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Basilej-Curych (74 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Basel Bahnhof na Basilej a to Zurich ( Švýcarsko)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)