Basilej
Přímá cesta autobus, vlak, spolujízda do Lausanne
Lausanne
Viz ceny

Jak se dostat z Basilej do Lausanne?

Plánujete cestu z Lausanne do Basilej a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Basilej do Lausanne, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Basilej a Lausanne, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (SBB CFF FFS, TGV Lyria, SNCF, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Basilej a Lausanne, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Basilej Lausanne.

Pro cestu z Basilej do Lausanne máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Basilej Lausanne

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Basilej do Lausanne a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Basilej Lausanne

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Basilej Lausanne je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Basilej Lausanne

Spolujízda mezi Basilej a Lausanne je ideální, pokud chcete cestovat do Lausanne v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Basilej nebo Lausanne.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Basilej do Lausanne, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Basilej Lausanne

Město odjezdu
Basilej
Švýcarsko
Cílové město
Lausanne
Švýcarsko
Vzdálenost
138 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Basilej Lausanne
Hledání ubytování v Lausanne
Naplánujte si cestu z Basilej do Lausanne jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Basilej do Lausanne jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Basilej a Lausanne, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou SBB CFF FFS, TGV Lyria, SNCF, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Basilej a Lausanne s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Basilej a Lausanne

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Basilej do Lausanne?
Ceny Autobusové jízdenky z Basilej do Lausanne jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Lausanne (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Basilej a Lausanne, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Basilej a Lausanne mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Basilej do Lausanne překonávají vzdálenost 138 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Lausanne.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Basilej do Lausanne?
Dostupnost Vlaková nádraží v Basilej nebo Lausanne se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Basilej do Lausanne je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Basilej-Lausanne mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Basilej Lausanne mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Basilej do Lausanne?
Úsporné Spolujízda z Basilej do Lausanne je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Basilej do Lausanne na životní prostředí.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Basilej do Lausanne může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Komfort Po celou dobu cesty z Basilej do Lausanne musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.

Odkud začít v Basilej? Kam přijedu v Lausanne?

Odjezdová autobusová nádraží v Basilej

Basel Bahnhof
Mapa
EuroAirport Basel
Mapa

Odjezdová nádraží v Basilej

Basel SBB
Mapa
Bâle-St-Jean
Mapa
St-Louis-la-Chaussée
Mapa

Lausanne příjezdová autobusová nádraží

Lausanne Route des Plaines-du-Loup
Mapa

Příjezdová nádraží v Lausanne

Lausanne
Mapa
Vyhledávání jízdenek Basilej Lausanne
Hledání ubytování v Lausanne

Autobus Basilej Lausanne

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Basilej-Lausanne online. Tato služba je často zpoplatněna.

Doba trvání cesty autobusem mezi Basilej a Lausanne se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Lausanne pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Basilej a Lausanne je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Basilej - Lausanne se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Basilej do Lausanne na Vivanoda.

Autobusové společnosti Basilej Lausanne

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Basilej Lausanne

Vlaky Basilej Lausanne

Vlaky mezi Basilej a Lausanne jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Průměrná doba jízdy vlakem z Basilej do Lausanne závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Lausanne jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Basilej do Lausanne zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Basilej a Lausanne, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Basilej do Lausanne

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
TGV Lyria
TGV Lyria
SNCF
SNCF
Vyhledávání vlakových jízdenek Basilej Lausanne

Spolujízda Basilej Lausanne

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Basilej a Lausanne. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Basilej a Lausanne, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Basilej Lausanne

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Basilej Lausanne

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu