Doporučená trasa
Benátky
Přímá cesta autobus, spolujízda do Bergamo
Bergamo
Viz ceny
Alternativní trasy
Benátky
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Verona
Verona
Cesta autobus, spolujízda do Bergamo
Bergamo
Viz ceny
Benátky
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Milán
Milán
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Bergamo
Bergamo
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Bergamo?

Plánujete cestu z Bergamo do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Bergamo, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Bergamo, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, Trenord, FlixBus, Blablabus nebo Autostradale) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Bergamo, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Bergamo.

Pro cestu z Benátky do Bergamo máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Benátky Bergamo

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Bergamo a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Bergamo

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Bergamo je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Benátky Bergamo

Spolujízda mezi Benátky a Bergamo je ideální, pokud chcete cestovat do Bergamo v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Bergamo.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Bergamo, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Bergamo

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Bergamo
Itálie
Lombardie
Vzdálenost
210 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Benátky Bergamo
Hledání ubytování v Bergamo
Naplánujte si cestu z Benátky do Bergamo jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Bergamo jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Bergamo, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, Trenord, FlixBus, Blablabus nebo Autostradale, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Bergamo s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Bergamo

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Bergamo?
Ceny Autobusové jízdenky z Benátky do Bergamo jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Bergamo (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Bergamo mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Bergamo?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Benátky do Bergamo je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Bergamo mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Bergamo?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Benátky do Bergamo na životní prostředí.
Komfort Po celou dobu cesty z Benátky do Bergamo musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Bergamo?

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Bergamo příjezdová autobusová nádraží

Bergamo Autostazione
Mapa
Bergamo (BGY airport)
Mapa

Příjezdová nádraží v Bergamo

Bergamo
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Bergamo
Hledání ubytování v Bergamo

Autobus Benátky Bergamo

Do autobusu Benátky-Bergamo si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Benátky a Bergamo se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Bergamo pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Benátky - Bergamo se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Benátky do Bergamo na Vivanoda.

Autobusové společnosti Benátky Bergamo

FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
Autostradale
Autostradale
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Bergamo

Vlaky Benátky Bergamo

Průměrná doba jízdy vlakem z Benátky do Bergamo závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Bergamo jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Benátky a Bergamo, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Benátky do Bergamo lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlakové společnosti z Benátky do Bergamo

Trenitalia
Trenitalia
Trenord
Trenord
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Bergamo

Spolujízda Benátky Bergamo

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Benátky a Bergamo, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Benátky do Bergamo závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Benátky do Bergamo, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Benátky a Bergamo závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Benátky Bergamo

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Bergamo

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu