Benátky
Přímá cesta vlak, autobus, spolujízda do Bolzano
Bolzano
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Bolzano?

Plánujete cestu z Bolzano do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Bolzano, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Bolzano, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, Deutsche Bahn, ÖBB, FlixBus nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Bolzano, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Bolzano.

Pro cestu z Benátky do Bolzano máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Benátky Bolzano

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Bolzano a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Bolzano

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Bolzano je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Benátky Bolzano

Spolujízda mezi Benátky a Bolzano je ideální, pokud chcete cestovat do Bolzano v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Bolzano.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Bolzano, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Bolzano

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Bolzano
Itálie
Trentino-Jižní Tyrolsko
Vzdálenost
140 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Benátky Bolzano
Hledání ubytování v Bolzano
Naplánujte si cestu z Benátky do Bolzano jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Bolzano jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Bolzano, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, Deutsche Bahn, ÖBB, FlixBus nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Bolzano s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Bolzano

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Bolzano?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Benátky do Bolzano je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Benátky do Bolzano jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Bolzano mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Benátky Bolzano mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Bolzano?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Benátky a Bolzano, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Benátky do Bolzano jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Bolzano (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Bolzano mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Benátky do Bolzano překonávají vzdálenost 140 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Bolzano.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Bolzano?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Benátky do Bolzano na životní prostředí.
Úsporné Spolujízda z Benátky do Bolzano je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Komfort Po celou dobu cesty z Benátky do Bolzano musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Benátky do Bolzano může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Bolzano?

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Bolzano příjezdová autobusová nádraží

Bolzano / Bozen
Mapa

Příjezdová nádraží v Bolzano

Bolzano Bozen
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Bolzano
Hledání ubytování v Bolzano

Autobus Benátky Bolzano

Četnost odjezdů do Benátky z Bolzano se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Bolzano, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Benátky a Bolzano se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Bolzano pro váš termín cesty.

Do autobusu Benátky-Bolzano si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusy mezi Benátky a Bolzano obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Benátky Bolzano

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Bolzano

Vlaky Benátky Bolzano

Vlakové jízdenky z Benátky do Bolzano lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Benátky do Bolzano závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Bolzano jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlaky mezi Benátky a Bolzano jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Benátky do Bolzano, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Benátky a Bolzano.

Vlakové společnosti z Benátky do Bolzano

Trenitalia
Trenitalia
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
Italo (NTV)
Italo (NTV)
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Bolzano

Spolujízda Benátky Bolzano

Doba trvání společné jízdy mezi Benátky a Bolzano závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Benátky a Bolzano. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Benátky Bolzano

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Bolzano

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu