Doporučená trasa
Benátky
Přímá cesta autobus, spolujízda do Linec
Linec
Viz ceny
Alternativní trasy
Benátky
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Udine
Udine
Cesta autobus, spolujízda do Linec
Linec
Viz ceny
Benátky
Cesta autobus, spolujízda do Salcburk
Salcburk
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Linec
Linec
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Linec?

Plánujete cestu z Linec do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Linec, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Linec, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Trenitalia, Deutsche Bahn, ÖBB nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Linec, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Linec.

Pro cestu z Benátky do Linec máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Benátky Linec

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Linec a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Linec

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Linec je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Benátky Linec

Spolujízda mezi Benátky a Linec je ideální, pokud chcete cestovat do Linec v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Linec.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Linec, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Linec

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Linec
Rakousko
Horní Rakousy
Vzdálenost
352 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Benátky Linec
Hledání ubytování v Linec
Naplánujte si cestu z Benátky do Linec jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Linec jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Linec, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Trenitalia, Deutsche Bahn, ÖBB nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Linec s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Linec

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Linec?
Ceny Autobusové jízdenky z Benátky do Linec jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Linec (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Linec mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Linec?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Benátky do Linec je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Linec mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Linec?
Flexibilní Spolujízda z Benátky do Linec je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Linec?

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venezia Tronchetto Stazione
Mapa
Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Linec příjezdová autobusová nádraží

Linz Hauptbahnhof
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa

Příjezdová nádraží v Linec

Linz
Mapa
Linz/Donau Franckstraße
Mapa
Linz/Donau Oed
Mapa
Linz/Donau Wegscheid
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Linec
Hledání ubytování v Linec

Autobus Benátky Linec

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Benátky - Linec se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Benátky do Linec na Vivanoda.

Autobusy mezi Benátky a Linec obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Benátky-Linec online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Benátky Linec

ÖBB
ÖBB
Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Linec

Vlaky Benátky Linec

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Benátky do Linec, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Benátky a Linec.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Benátky do Linec alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlaky mezi Benátky a Linec jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Benátky do Linec

ÖBB
ÖBB
Trenitalia
Trenitalia
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
WestBahn
WestBahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Linec

Spolujízda Benátky Linec

Počet míst ve spolujízdě z Benátky do Linec závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Průměrné náklady na spolujízdu z Benátky do Linec závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Benátky do Linec, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Benátky Linec

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Linec

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu