Doporučená trasa
Benátky
Přímá cesta vlak, lety, spolujízda, autobus do Neapol
Neapol
Viz ceny
Alternativní trasy
Benátky
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Řím
Řím
Cesta autobus, vlak, lety, spolujízda do Neapol
Neapol
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Neapol?

Plánujete cestu z Neapol do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Neapol, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Neapol, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, Italo (NTV), ÖBB, FlixBus nebo Blablabus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Neapol, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Neapol.

Pro cestu z Benátky do Neapol máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Benátky Neapol

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Neapol a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Neapol

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Neapol je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Benátky Neapol

Z Benátky do Neapol létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Neapol v rekordním čase.

Spolujízda Benátky Neapol

Spolujízda mezi Benátky a Neapol je ideální, pokud chcete cestovat do Neapol v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Neapol.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Neapol, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Neapol

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Neapol
Itálie
Kampánie
Vzdálenost
534 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, lety, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Benátky Neapol
Hledání ubytování v Neapol
Naplánujte si cestu z Benátky do Neapol jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Neapol jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Neapol, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, Italo (NTV), ÖBB, FlixBus nebo Blablabus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Neapol s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Neapol

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Neapol?
Komfort Vlaky mezi Benátky a Neapol obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Dostupnost Vlaková nádraží v Benátky nebo Neapol se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Benátky do Neapol jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Flexibilita Časy vlaků Benátky Neapol mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Neapol mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Benátky do Neapol?
Výběr leteckých společností Z Benátky do Neapol létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Benátky a Neapol je nejrychlejší způsob, jak urazit 534 km mezi Benátky a Neapol.
Ceny Letenky z Benátky do Neapol mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Benátky Neapol mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Neapol musí často dorazit na Benátky letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Neapol?
Ceny Autobusové jízdenky z Benátky do Neapol jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Neapol (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Benátky a Neapol jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Benátky a Neapol, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Benátky do Neapol překonávají vzdálenost 534 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Neapol.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Neapol mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Neapol?
Flexibilní Spolujízda z Benátky do Neapol je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Přátelskost Spolujízda mezi Benátky a Neapol je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Benátky do Neapol je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Spolehlivost Při cestě do Benátky Neapol byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Benátky do Neapol může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Neapol?

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Letiště odletu v Benátky

Marco Polo
Mapa

Neapol příjezdová autobusová nádraží

Naples
Mapa
Naples (Fuorigrotta - Campi Flegrei FS)
Mapa

Příjezdová nádraží v Neapol

Napoli Centrale + Napoli P.zza Garibaldi
Mapa
Barra
Mapa
Napoli Porta Nolana
Mapa
Ponticelli
Mapa
Vesuvio - De Meis
Mapa
Via Gianturco
Mapa

Letiště příjezdu do Neapol

Naples
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Neapol
Hledání ubytování v Neapol

3 tipy pro levnější cestování mezi Benátky a Neapol

Rozhodli jste se cestovat z Benátky do Neapol a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Benátky do Neapol.

  • 1. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Benátky-Neapol jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Neapol spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Benátky-Neapol ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Neapol.
  • 2. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Benátky a Neapol. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Benátky do Neapol ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 3. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Benátky do Neapol, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Neapol a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.

Autobus Benátky Neapol

Autobusy mezi Benátky a Neapol obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Benátky - Neapol se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Benátky do Neapol na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Benátky a Neapol je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Četnost odjezdů do Benátky z Neapol se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Neapol, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Do autobusu Benátky-Neapol si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Benátky-Neapol online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Benátky Neapol

FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
Fiumicino Express
Fiumicino Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Neapol

Vlaky Benátky Neapol

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Benátky do Neapol, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Benátky a Neapol.

Vlakové jízdenky z Benátky do Neapol lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Benátky do Neapol zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Benátky do Neapol existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Průměrná doba jízdy vlakem z Benátky do Neapol závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Neapol jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Benátky do Neapol alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Benátky do Neapol

Trenitalia
Trenitalia
Italo (NTV)
Italo (NTV)
ÖBB
ÖBB
Ferrovia Circumvesuviana
Ferrovia Circumvesuviana
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Neapol

Lety Benátky Neapol

Letecké společnosti Benátky Neapol

Alitalia
Alitalia
Easyjet
Easyjet
Vyhledávání letů Benátky Neapol

Spolujízda Benátky Neapol

Doba trvání společné jízdy mezi Benátky a Neapol závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Benátky do Neapol závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Benátky do Neapol, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Benátky a Neapol, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Benátky Neapol kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Domácí zvířata jsou ve společných vozech mezi Benátky a Neapol povolena v závislosti na preferencích řidiče. Je důležité se před rezervací informovat u řidiče.

Řidiče spolujízdy Benátky Neapol můžete kontaktovat před cestou prostřednictvím platformy pro spolujízdu, kde jste si jízdu rezervovali. Doporučujeme, abyste s řidičem před jízdou projednali podrobnosti o cestě, jako je místo vyzvednutí a jízdní řád.

Platforma pro spolujízdu Benátky Neapol

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Neapol

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu