Doporučená trasa
Benátky
Přímá cesta lety, vlak, autobus do Palermo
Palermo
Viz ceny
Alternativní trasy
Benátky
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Řím
Řím
Cesta lety, spolujízda, vlak, autobus do Palermo
Palermo
Viz ceny
Benátky
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Neapol
Neapol
Cesta trajekt, vlak, autobus, lety, spolujízda do Palermo
Palermo
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Palermo?

Plánujete cestu z Palermo do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Palermo, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Palermo, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, Italo (NTV), ÖBB, FlixBus nebo Volotea) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Palermo, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Palermo.

Pro cestu z Benátky do Palermo máte několik možností dopravy

Trajektové jízdenky Benátky Palermo

Trajekt mezi Benátky a Palermo je zajímavou možností dopravy pro cestovatele, kteří hledají cestu bez stresu a jedinečný zážitek.

Autobusové jízdenky Benátky Palermo

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Palermo a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Palermo

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Palermo je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Benátky Palermo

Z Benátky do Palermo létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Palermo v rekordním čase.

Spolujízda Benátky Palermo

Spolujízda mezi Benátky a Palermo je ideální, pokud chcete cestovat do Palermo v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Palermo.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Palermo, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Palermo

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Palermo
Itálie
Sicílie
Vzdálenost
818 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, vlak a autobus
Vyhledávání jízdenek Benátky Palermo
Hledání ubytování v Palermo
Naplánujte si cestu z Benátky do Palermo jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Palermo jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Palermo, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, Italo (NTV), ÖBB, FlixBus nebo Volotea, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Palermo s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Palermo

Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Palermo?
Úsporné Spolujízda z Benátky do Palermo je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Benátky do Palermo je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Benátky do Palermo může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Palermo?
Ceny Autobusové jízdenky z Benátky do Palermo jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Palermo (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Benátky a Palermo jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Palermo mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Benátky do Palermo překonávají vzdálenost 818 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Palermo.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Palermo?
Krajina Vlaky mezi Benátky a Palermo často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Rychlost Vlaky z Benátky do Palermo jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Palermo mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Benátky Palermo mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody letů z Benátky do Palermo?
Rychlost Let mezi Benátky a Palermo je nejrychlejší způsob, jak urazit 818 km mezi Benátky a Palermo.
Výběr leteckých společností Z Benátky do Palermo létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Benátky do Palermo mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Benátky Palermo mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování trajektem z Benátky do Palermo?
Pohodlí Trajekt Benátky Palermo nabízí mnohem více prostoru pro pohyb a odpočinek během cesty do Palermo než jakýkoli jiný druh dopravy.
Pohodlné Na palubu je možné nastoupit s vozidlem, což může být velmi výhodné pro rodinnou dovolenou a pro přepravu těžkých nebo objemných zavazadel.
Doba trvání Cesta trajektem mezi Benátky a Palermo může trvat déle než při použití jiných druhů dopravy, například letecké, což může být nevýhodou pro cestující, kteří spěchají do Palermo.
Ceny Ceny trajektů mezi Benátky a Palermo mohou být vyšší než u jiných druhů dopravy.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Palermo?

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Letiště odletu v Benátky

Marco Polo
Mapa
Treviso
Mapa

Přístavy příjezdu do Palermo

Palermo
Mapa

Palermo příjezdová autobusová nádraží

Palermo (Sicily)
Mapa

Příjezdová nádraží v Palermo

Palermo Centrale
Mapa

Letiště příjezdu do Palermo

Punta Raisi
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Palermo
Hledání ubytování v Palermo

Trajekt Benátky Palermo

Na trajekt z Benátky do Palermo je obvykle možné vzít auto, ale je třeba počítat s dodatečnými náklady. Doporučujeme provést vyhledávání jízdného na Vivanoda, abyste mohli porovnat různé nabídky trajektů mezi Benátky a Palermo a posoudit podmínky přepravy.

Při cestování mezi Benátky a Palermo se vždy doporučuje rezervace předem, zejména v období cestovní špičky. Zajistíte si tak nejlepší ceny a zaručené místo na palubě.

To do značné míry závisí na ročním období, kdy chcete mezi Benátky a Palermo cestovat. Upozorňujeme, že mezi Benátky a Palermo neexistuje přímá trajektová linka a cestu do Palermo budete muset kombinovat s jiným druhem dopravy.

Cena trajektové jízdenky z Benátky do Palermo se může lišit v závislosti na trajektové společnosti a ročním období. Doporučujeme proto vyhledávat trajektové jízdenky z Benátky do Palermo na Vivanoda. To vám umožní porovnat různé společnosti a zjistit aktuální ceny.

Trajektové společnosti Benátky Palermo

Grimaldi Lines
Grimaldi Lines
SNAV
SNAV
Tirrenia di Navigazione
Tirrenia di Navigazione
Grandi Navi Veloci
Grandi Navi Veloci
Vyhledávání jízdenek na trajekt Benátky Palermo

Autobus Benátky Palermo

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Benátky - Palermo se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Benátky do Palermo na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Benátky-Palermo online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusů mezi Benátky a Palermo je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Benátky-Palermo spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Benátky Palermo

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Palermo

Vlaky Benátky Palermo

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Benátky do Palermo zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové jízdenky z Benátky do Palermo lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlaky mezi Benátky a Palermo jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Benátky do Palermo alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Benátky do Palermo

Trenitalia
Trenitalia
Italo (NTV)
Italo (NTV)
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Palermo

Lety Benátky Palermo

Letecké společnosti Benátky Palermo

Volotea
Volotea
Alitalia
Alitalia
Easyjet
Easyjet
Ryanair
Ryanair
Blue Panorama Airlines
Blue Panorama Airlines
Vueling Airlines
Vueling Airlines
Vyhledávání letů Benátky Palermo

Spolujízda Benátky Palermo

Průměrné náklady na spolujízdu z Benátky do Palermo závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Benátky do Palermo, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Doba trvání společné jízdy mezi Benátky a Palermo závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Benátky a Palermo. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Benátky Palermo

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Palermo

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu