Doporučená trasa
Benátky
Přímá cesta lety, autobus, vlak, spolujízda do Praha
Praha
Viz ceny
Alternativní trasy
Benátky
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Vídeň
Vídeň
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Praha
Praha
Viz ceny
Benátky
Cesta spolujízda, autobus do České Budějovice
České Budějovice
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Praha
Praha
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Praha?

Plánujete cestu z Praha do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Praha, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Praha, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Deutsche Bahn, FlixBus, WestBus nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Praha, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Praha.

Pro cestu z Benátky do Praha máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Benátky Praha

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Praha a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Praha

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Praha je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Benátky Praha

Z Benátky do Praha létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Praha v rekordním čase.

Spolujízda Benátky Praha

Spolujízda mezi Benátky a Praha je ideální, pokud chcete cestovat do Praha v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Praha.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Praha, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Praha

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Praha
Česká Republika
Vzdálenost
540 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, autobus, vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Benátky Praha
Hledání ubytování v Praha
Naplánujte si cestu z Benátky do Praha jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Praha jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Praha, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Deutsche Bahn, FlixBus, WestBus nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Praha s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Praha

Výhody a nevýhody letů z Benátky do Praha?
Výběr leteckých společností Z Benátky do Praha létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Benátky a Praha je nejrychlejší způsob, jak urazit 540 km mezi Benátky a Praha.
Ceny Letenky z Benátky do Praha mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Praha musí často dorazit na Benátky letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Benátky Praha mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Praha?
Rychlost Vlaky z Benátky do Praha jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Krajina Vlaky mezi Benátky a Praha často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Benátky do Praha je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Flexibilita Časy vlaků Benátky Praha mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Praha mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Praha?
Přátelskost Spolujízda mezi Benátky a Praha je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Benátky do Praha je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Benátky do Praha na životní prostředí.
Spolehlivost Při cestě do Benátky Praha byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Komfort Po celou dobu cesty z Benátky do Praha musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Praha?
Ceny Autobusové jízdenky z Benátky do Praha jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Praha (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Benátky a Praha, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Benátky a Praha jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Benátky do Praha překonávají vzdálenost 540 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Praha.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Praha mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Praha?

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venezia Tronchetto Stazione
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa
Venice (Airport VCE)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Letiště odletu v Benátky

Marco Polo
Mapa
Treviso
Mapa

Praha příjezdová autobusová nádraží

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Příjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Praha-Vrsovice
Mapa

Letiště příjezdu do Praha

Prague Ruzyne
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Praha
Hledání ubytování v Praha

3 tipy pro levnější cestování mezi Benátky a Praha

Rozhodli jste se cestovat z Benátky do Praha a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Benátky do Praha.

  • 1. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Benátky do Praha, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Praha a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Benátky-Praha jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Praha spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Benátky-Praha ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Praha.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Benátky a Praha se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Praha si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Benátky Praha

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Benátky - Praha se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Benátky do Praha na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Benátky a Praha je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Četnost odjezdů do Benátky z Praha se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Praha, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi Benátky a Praha obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Benátky-Praha online. Tato služba je často zpoplatněna.

Do autobusu Benátky-Praha si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Benátky Praha

FlixBus
FlixBus
WestBus
WestBus
LEO Express
LEO Express
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Praha

Vlaky Benátky Praha

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Benátky do Praha zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Benátky do Praha alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Benátky do Praha existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Průměrná doba jízdy vlakem z Benátky do Praha závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Praha jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlaky mezi Benátky a Praha jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Benátky do Praha, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Benátky a Praha.

Vlakové společnosti z Benátky do Praha

ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Praha

Lety Benátky Praha

Letecké společnosti Benátky Praha

Czech Airlines
Czech Airlines
Easyjet
Easyjet
Volotea
Volotea
Wizzair
Wizzair
Vyhledávání letů Benátky Praha

Spolujízda Benátky Praha

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Benátky a Praha, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Benátky do Praha závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Benátky do Praha, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Počet míst ve spolujízdě z Benátky do Praha závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Doba trvání společné jízdy mezi Benátky a Praha závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Benátky Praha

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Praha

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu