Benátky
Přímá cesta vlak, autobus, spolujízda do Terst
Terst
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Terst?

Plánujete cestu z Terst do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Terst, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Terst, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, Hellö, FlixBus, Blablabus nebo Venezia Lines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Terst, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Terst.

Pro cestu z Benátky do Terst máte několik možností dopravy

Trajektové jízdenky Benátky Terst

Trajekt mezi Benátky a Terst je zajímavou možností dopravy pro cestovatele, kteří hledají cestu bez stresu a jedinečný zážitek.

Autobusové jízdenky Benátky Terst

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Terst a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Terst

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Terst je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Benátky Terst

Spolujízda mezi Benátky a Terst je ideální, pokud chcete cestovat do Terst v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Terst.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Terst, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Terst

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Terst
Itálie
Friuli-Venezia Giulia
Vzdálenost
115 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Benátky Terst
Hledání ubytování v Terst
Naplánujte si cestu z Benátky do Terst jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Terst jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Terst, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, Hellö, FlixBus, Blablabus nebo Venezia Lines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Terst s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Terst

Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Terst?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Benátky do Terst na životní prostředí.
Přátelskost Spolujízda mezi Benátky a Terst je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Komfort Po celou dobu cesty z Benátky do Terst musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Spolehlivost Při cestě do Benátky Terst byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Terst?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Benátky do Terst je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Benátky do Terst jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Terst mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Benátky Terst mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Terst?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Benátky a Terst, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Benátky a Terst jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Terst mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Benátky do Terst překonávají vzdálenost 115 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Terst.
Výhody a nevýhody cestování trajektem z Benátky do Terst?
Služby na palubě Některé z trajektových společností, kterými budete cestovat mezi Benátky a Terst, nabízejí cestujícím pohodlné kajuty na spaní a odpočinek, palubní restaurace, bary a nejrůznější druhy zábavy.
Příjemný zážitek Cestování trajektem mezi Benátky a Terst je samo o sobě velmi příjemným zážitkem, který často nabízí panoramatický výhled na moře nebo pobřeží.
Počasí Povětrnostní podmínky mohou někdy cestu trajektem mezi Benátky a Terst ztížit a znepříjemnit osobám náchylným k mořské nemoci.
Flexibilita Časy odjezdů trajektů mezi Benátky a Terst mohou být omezenější než u jiných druhů dopravy, což může ztížit plánování cesty do Terst.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Terst?

Přístavy odjezdu v Benátky

Venezia Tronchetto
Mapa

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venezia Tronchetto Stazione
Mapa
Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Přístavy příjezdu do Terst

Trieste
Mapa

Terst příjezdová autobusová nádraží

Trieste Centrale
Mapa

Příjezdová nádraží v Terst

Trieste Centrale
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Terst
Hledání ubytování v Terst

Trajekt Benátky Terst

To do značné míry závisí na ročním období, kdy chcete mezi Benátky a Terst cestovat. Upozorňujeme, že mezi Benátky a Terst neexistuje přímá trajektová linka a cestu do Terst budete muset kombinovat s jiným druhem dopravy.

Při cestování mezi Benátky a Terst se vždy doporučuje rezervace předem, zejména v období cestovní špičky. Zajistíte si tak nejlepší ceny a zaručené místo na palubě.

Vybavení na palubě trajektu z Benátky do Terst se liší v závislosti na trajektové společnosti a typu plavidla. Moderní trajekty však zpravidla nabízejí vybavení, jako jsou restaurace, bary, obchody, dětské koutky, salonky a kajuty.

Na trajekt z Benátky do Terst je obvykle možné vzít auto, ale je třeba počítat s dodatečnými náklady. Doporučujeme provést vyhledávání jízdného na Vivanoda, abyste mohli porovnat různé nabídky trajektů mezi Benátky a Terst a posoudit podmínky přepravy.

Trajektové společnosti Benátky Terst

Venezia Lines
Venezia Lines
Atlas Kompas
Atlas Kompas
Commodore Cruises
Commodore Cruises
Liberty Lines
Liberty Lines
Trieste Lines
Trieste Lines
Vyhledávání jízdenek na trajekt Benátky Terst

Autobus Benátky Terst

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Benátky - Terst se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Benátky do Terst na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Benátky-Terst online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusů mezi Benátky a Terst je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Benátky a Terst obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Benátky Terst

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Terst

Vlaky Benátky Terst

Vlaky mezi Benátky a Terst jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové jízdenky z Benátky do Terst lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Benátky do Terst zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Benátky do Terst, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Benátky a Terst.

Vlakové společnosti z Benátky do Terst

Trenitalia
Trenitalia
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Terst

Spolujízda Benátky Terst

Průměrné náklady na spolujízdu z Benátky do Terst závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Benátky do Terst, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Počet míst ve spolujízdě z Benátky do Terst závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Platforma pro spolujízdu Benátky Terst

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Terst

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu