Cestujte z Bielefeld na Bohumín

Uspořádejte si výlet Bielefeld na Bohumín v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Bielefeld na Bohumín v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Bielefeld
Praha
Bohumín
/
/
/
/
  • Získejte sazby
2
Bielefeld
Bohumín
  • Získejte sazby

Cestovat Bielefeld Bohumín

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost726 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Bielefeld na Bohumín?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Bohumín (283 km)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Bielefeld na Bielefeld a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Bohumín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bohumín Nachází se asi 0.4 km od centra.
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Bielefeld-Praha CityNightLine Kopernikus vlak z vlakového nádraží Bielefeld Hbf (0.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prague hlavní nádraží při příjezdu (1.8 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Praha na Bohumín odjíždějící vlakem Praha hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Bohumin ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Bielefeld Bohumín

Na výlet Bielefeld (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) na Bohumín (Česká Republika) ve vzdálenosti 726 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Bielefeld na Bohumín vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Bielefeld-Praha a Praha-Bohumín umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky CityNightLine Kopernikus Deutsche Bahn to Praha opustit vlakové nádraží Bielefeld Hbf na Bielefeld, Příjezd naPraha bude na stanici Prague hlavní nádraží Nachází se cca 1.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak provozovaný společností LEO Express odejde Bohumín,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Bielefeld-Bohumín bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Bielefeld-Praha a Praha-Bohumín,
Nalodíte se na autobus FlixBus Bielefeld, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Bielefeld (na 3.7 km od Bielefeld) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Bohumín ( Česká Republika).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Praha-Bohumín může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)