Cestujte z Bohumín na Brno

Uspořádejte si výlet Bohumín na Brno v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Bohumín na Brno v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Bohumín
Brno
/
  • Získejte sazby
2
Bohumín
Olomouc
Brno
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Bohumín
Ostrava
Brno
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Bohumín Brno

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost147 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Bohumín na Brno?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Bohumín Brno, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Bohumín Brnokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Bohumín a Brno na mapě i na trase Bohumín Brno a různé body korespondence (Autobusové nádraží Brno Zvonařka, Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Hotel Grand, Autobusové nádraží Bohumín, Stanice Bohumin) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Brno

Všechny druhy dopravy Bohumín Brno

Na výlet Bohumín (Česká Republika) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 147 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Bohumín-Brno často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo LEO Express Bohumín, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Brno Zvonařka (1.9 km z Brno, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Bohumín (na 0.4 km od Bohumín) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Brno,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Bohumín-Brno,
Není možné jít přímo z Bohumín na Brnobez změny. Můžete si vzít vlakBohumín-Olomouc a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Olomouc opustit vlakové nádraží Bohumin na Bohumín, Příjezd naOlomouc bude na stanici Olomouc hl.n. Nachází se cca 1.9 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Bohumín na Brno?

Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Bohumín-Olomouc vlak z vlakového nádraží Bohumin (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Olomouc hl.n. při příjezdu (1.9 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Bohumín na Ostrava odjíždějící vlakem Chopin Night Train Bohumin se dostanete na vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží ( Česká Republika)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Bohumín na Bohumín a to Brno Zvonařka ( Česká Republika)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Bohumín (autobusová zastávka Bohumín na 0.4 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Zvonařka Nachází se asi 1.9 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Bohumín-Brno (148 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)