Doporučená trasa
Bohumín
Přímá cesta autobus, spolujízda do Brno
Brno
Viz ceny
Alternativní trasy
Bohumín
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Olomouc
Olomouc
Cesta autobus, spolujízda do Brno
Brno
Viz ceny
Bohumín
Cesta vlak, autobus do Ostrava
Ostrava
Cesta autobus, spolujízda do Brno
Brno
Viz ceny

Jak se dostat z Bohumín do Brno?

Plánujete cestu z Brno do Bohumín a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Bohumín do Brno, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Bohumín a Brno, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, LEO Express, Blablacar, LEO Express nebo ÖBB) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Bohumín a Brno, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Bohumín Brno.

Pro cestu z Bohumín do Brno máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Bohumín Brno

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Bohumín do Brno a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Bohumín Brno

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Bohumín Brno je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Bohumín Brno

Spolujízda mezi Bohumín a Brno je ideální, pokud chcete cestovat do Brno v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Bohumín nebo Brno.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Bohumín do Brno, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Bohumín Brno

Město odjezdu
Bohumín
Česká Republika
Cílové město
Brno
Česká Republika
Vzdálenost
147 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Bohumín Brno
Hledání ubytování v Brno
Naplánujte si cestu z Bohumín do Brno jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Bohumín do Brno jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Bohumín a Brno, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, LEO Express, Blablacar, LEO Express nebo ÖBB, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Bohumín a Brno s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Bohumín a Brno

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Bohumín do Brno?
Ceny Autobusové jízdenky z Bohumín do Brno jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Brno (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Bohumín a Brno, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Bohumín a Brno jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Bohumín do Brno překonávají vzdálenost 147 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Brno.
Komfort Autobusy mezi Bohumín a Brno mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Bohumín do Brno?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Bohumín do Brno je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Krajina Vlaky mezi Bohumín a Brno často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Dostupnost Vlaková nádraží v Bohumín nebo Brno se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Flexibilita Časy vlaků Bohumín Brno mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Bohumín-Brno mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Bohumín do Brno?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Bohumín do Brno na životní prostředí.
Flexibilní Spolujízda z Bohumín do Brno je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Bohumín do Brno je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Komfort Po celou dobu cesty z Bohumín do Brno musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Bohumín do Brno může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Bohumín? Kam přijedu v Brno?

Odjezdová autobusová nádraží v Bohumín

Bohumín
Mapa

Odjezdová nádraží v Bohumín

Bohumin
Mapa

Brno příjezdová autobusová nádraží

Brno Zvonařka
Mapa
Brno
Mapa
Brno Hotel Grand
Mapa
Vyhledávání jízdenek Bohumín Brno
Hledání ubytování v Brno

3 tipy pro levnější cestování mezi Bohumín a Brno

Rozhodli jste se cestovat z Bohumín do Brno a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Bohumín do Brno.

  • 1. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Bohumín-Brno jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Brno spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Bohumín-Brno ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Brno.
  • 2. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Bohumín a Brno se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Brno si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Bohumín do Brno, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Brno, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Bohumín Brno

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Bohumín-Brno spojena s dodatečnými náklady.

Autobusy mezi Bohumín a Brno obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Bohumín - Brno se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Bohumín do Brno na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Bohumín z Brno se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Brno, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Studenti, senioři a děti mohou u některých autobusových dopravců získat slevy na autobusové jízdenky z Bohumín do Brno. Doporučujeme vám, abyste si to ověřili při vyhledávání jízdenky na Vivanoda a nezapomněli uvést svůj věk. Poté se vám zobrazí ceny jízdného, které se vztahují na vaši věkovou skupinu.

Většina autobusových společností umožňuje cestujícím v autobusech Bohumín-Brno jíst nebo pít, některé dokonce nabízejí službu občerstvení, kde si můžete koupit nápoj nebo sendvič. Před cestou však doporučujeme ověřit si konkrétní pravidla jednotlivých společností.

Autobusové společnosti Bohumín Brno

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Bohumín Brno

Vlaky Bohumín Brno

Vlakové jízdenky z Bohumín do Brno lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Bohumín do Brno, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Bohumín a Brno.

Vlaky mezi Bohumín a Brno jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Bohumín a Brno, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Bohumín do Brno alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlaky mezi Bohumín a Brno jsou vybaveny rampami a vyhrazenými místy k sezení pro vozíčkáře a cestující se sníženou pohyblivostí. Zdravotně postiženým cestujícím doporučujeme, aby před cestou kontaktovali asistenční službu, která jim poskytne další pomoc a optimální péči v Bohumín.

Vlakové společnosti z Bohumín do Brno

LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Bohumín Brno

Spolujízda Bohumín Brno

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Bohumín a Brno, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Bohumín do Brno závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Bohumín do Brno, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Bohumín Brno kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Doba trvání společné jízdy mezi Bohumín a Brno závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Počet míst ve spolujízdě z Bohumín do Brno závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Bohumín Brno

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Bohumín Brno
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu