Cestujte z Bohumín na Karlovy Vary

Uspořádejte si výlet Bohumín na Karlovy Vary v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Bohumín na Karlovy Vary v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Bohumín
Karlovy Vary
/
  • Získejte sazby
2
Bohumín
Praha
Karlovy Vary
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Bohumín Karlovy Vary

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost393 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Bohumín na Karlovy Vary?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Bohumín Karlovy Vary, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Bohumín Karlovy Varykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Bohumín a Karlovy Vary na mapě i na trase Bohumín Karlovy Vary a různé body korespondence (Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál), Stanice Bohumin, Autobusové nádraží Bohumín) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Karlovy Vary

Všechny druhy dopravy Bohumín Karlovy Vary

Na výlet Bohumín (Česká Republika) na Karlovy Vary (Česká Republika) ve vzdálenosti 393 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Bohumín-Karlovy Vary,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Bohumín-Karlovy Vary bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Bohumín-Praha a Praha-Karlovy Vary,
Nalodíte se na autobus FlixBus Bohumín, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (1.2 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Bohumín (na 0.4 km od Bohumín) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Karlovy Vary ( Česká Republika).
Není možné jít přímo z Bohumín na Karlovy Varybez změny. Můžete si vzít vlakBohumín-Praha a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Bohumin na Bohumín, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Bohumín na Karlovy Vary?

Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Bohumín-Praha vlak z vlakového nádraží Bohumin (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Bohumín na Bohumín a to Prague Main Railway Station ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Karlovy Vary tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Karlovy Vary (Terminál) Nachází se asi 0.6 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Bohumín-Karlovy Vary (394 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)