Cestujte z Bohumín na Praha

Uspořádejte si výlet Bohumín na Praha v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Bohumín na Praha v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Bohumín
Praha
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Bohumín Praha

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost282 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Bohumín na Praha ?

Praha je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Bohumín na Praha dopravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Stačí zadat datum odjezdu Praha pak ať vás Vivanoda hledá. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Bohumín, budete cestovat s LEO Express, ÖBB, Czech Airlines, Job Air, Blablacar, LEO Express nebo FlixBus do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Bohumín na Praha?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Bohumín-Ostrava Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Bohumin (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ostrava hlavní nádraží při příjezdu (2 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Bohumín na Praha odjíždějící vlakem Bohumin se dostanete na vlakové nádraží Praha-Libeň ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Bohumín-Praha (283 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Bohumín na Bohumín a to Prague Main Railway Station ( Česká Republika)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Bohumín (autobusová zastávka Bohumín na 0.4 km od centra) a města Olomouc tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Olomouc hl. n. Nachází se asi 1.9 km od centra.
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG)

Všechny druhy dopravy Bohumín Praha

Na výlet Bohumín (Česká Republika) na Praha (Česká Republika) ve vzdálenosti 282 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Bohumín Praha je přímý.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Bohumin na Bohumín, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Bohumín-Praha často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Bohumín, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (1.2 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Bohumín (na 0.4 km od Bohumín) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Bohumín-Praha,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Praha od Bohumín, Můžete si vzít letOstrava-Praha pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)