Bohumín
Přímá cesta spolujízda, autobus, vlak do Praha
Praha
Viz ceny

Jak se dostat z Bohumín do Praha?

Plánujete cestu z Praha do Bohumín a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Bohumín do Praha, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Bohumín a Praha, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (LEO Express, ÖBB, FlixBus, LEO Express nebo Czech Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Bohumín a Praha, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Bohumín Praha.

Pro cestu z Bohumín do Praha máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Bohumín Praha

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Bohumín do Praha a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Bohumín Praha

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Bohumín Praha je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Bohumín Praha

Z Bohumín do Praha létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Praha v rekordním čase.

Spolujízda Bohumín Praha

Spolujízda mezi Bohumín a Praha je ideální, pokud chcete cestovat do Praha v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Bohumín nebo Praha.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Bohumín do Praha, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Bohumín Praha

Město odjezdu
Bohumín
Česká Republika
Cílové město
Praha
Česká Republika
Vzdálenost
282 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, autobus a vlak
Vyhledávání jízdenek Bohumín Praha
Hledání ubytování v Praha
Naplánujte si cestu z Bohumín do Praha jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Bohumín do Praha jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Bohumín a Praha, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou LEO Express, ÖBB, FlixBus, LEO Express nebo Czech Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Bohumín a Praha s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Bohumín a Praha

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Bohumín do Praha?
Dostupnost Vlaková nádraží v Bohumín nebo Praha se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Bohumín a Praha obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Bohumín do Praha je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Bohumín-Praha mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Bohumín Praha mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Bohumín do Praha?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Bohumín a Praha jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Bohumín do Praha jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Praha (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Bohumín a Praha, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Bohumín a Praha mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Bohumín do Praha překonávají vzdálenost 282 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Praha.
Výhody a nevýhody letů z Bohumín do Praha?
Rychlost Let mezi Bohumín a Praha je nejrychlejší způsob, jak urazit 282 km mezi Bohumín a Praha.
Výběr leteckých společností Z Bohumín do Praha létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Bohumín Praha mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Bohumín do Praha mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Praha musí často dorazit na Bohumín letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Bohumín do Praha?
Flexibilní Spolujízda z Bohumín do Praha je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Bohumín do Praha je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Bohumín a Praha je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Bohumín do Praha může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Bohumín Praha byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Bohumín? Kam přijedu v Praha?

Odjezdová autobusová nádraží v Bohumín

Bohumín
Mapa

Odjezdová nádraží v Bohumín

Bohumin
Mapa

Praha příjezdová autobusová nádraží

Prague Main Railway Station
Mapa
UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa

Příjezdová nádraží v Praha

Praha-Libeň
Mapa
Praha hl. n.
Mapa

Letiště příjezdu do Praha

Prague Ruzyne
Mapa
Vyhledávání jízdenek Bohumín Praha
Hledání ubytování v Praha

3 tipy pro levnější cestování mezi Bohumín a Praha

Rozhodli jste se cestovat z Bohumín do Praha a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Bohumín do Praha.

  • 1. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Bohumín a Praha. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Bohumín do Praha ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Bohumín-Praha jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Praha spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Bohumín-Praha ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Praha.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Bohumín do Praha, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Praha, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Bohumín Praha

Doba trvání cesty autobusem mezi Bohumín a Praha se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Praha pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Bohumín z Praha se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Praha, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Bohumín-Praha spojena s dodatečnými náklady.

Většina autobusů mezi Bohumín a Praha je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Bohumín a Praha obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Do autobusu Bohumín-Praha si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Bohumín Praha

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Bohumín Praha

Vlaky Bohumín Praha

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Bohumín do Praha alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Bohumín do Praha zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Bohumín a Praha, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlaky mezi Bohumín a Praha jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Bohumín do Praha, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Bohumín a Praha.

Průměrná doba jízdy vlakem z Bohumín do Praha závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Praha jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové společnosti z Bohumín do Praha

LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Bohumín Praha

Lety Bohumín Praha

Letecké společnosti Bohumín Praha

Czech Airlines
Czech Airlines
Job Air
Job Air
Vyhledávání letů Bohumín Praha

Spolujízda Bohumín Praha

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Bohumín a Praha, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Bohumín do Praha závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Bohumín do Praha, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Bohumín a Praha. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Bohumín Praha kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Doba trvání společné jízdy mezi Bohumín a Praha závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Bohumín do Praha se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Platforma pro spolujízdu Bohumín Praha

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Bohumín Praha
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu