Bohumín
Přímá cesta vlak, spolujízda, autobus do Přerov
Přerov
Viz ceny

Jak se dostat z Bohumín do Přerov?

Plánujete cestu z Přerov do Bohumín a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Bohumín do Přerov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Bohumín a Přerov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (LEO Express, ÖBB, Blablacar nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Bohumín a Přerov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Bohumín Přerov.

Pro cestu z Bohumín do Přerov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Bohumín Přerov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Bohumín do Přerov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Bohumín Přerov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Bohumín Přerov je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Bohumín Přerov

Spolujízda mezi Bohumín a Přerov je ideální, pokud chcete cestovat do Přerov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Bohumín nebo Přerov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Bohumín do Přerov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Bohumín Přerov

Město odjezdu
Bohumín
Česká Republika
Cílové město
Přerov
Česká Republika
Vzdálenost
82 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Bohumín Přerov
Hledání ubytování v Přerov
Naplánujte si cestu z Bohumín do Přerov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Bohumín do Přerov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Bohumín a Přerov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou LEO Express, ÖBB, Blablacar nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Bohumín a Přerov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Bohumín a Přerov

Výhody a nevýhody spolujízdy z Bohumín do Přerov?
Přátelskost Spolujízda mezi Bohumín a Přerov je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Bohumín do Přerov je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Bohumín do Přerov je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Bohumín Přerov byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Bohumín do Přerov může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Bohumín do Přerov?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Bohumín a Přerov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Bohumín do Přerov jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Přerov (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Bohumín a Přerov, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Bohumín a Přerov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Bohumín do Přerov překonávají vzdálenost 82 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Přerov.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Bohumín do Přerov?
Dostupnost Vlaková nádraží v Bohumín nebo Přerov se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Bohumín a Přerov obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Bohumín do Přerov jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Bohumín-Přerov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Bohumín Přerov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Bohumín? Kam přijedu v Přerov?

Odjezdová autobusová nádraží v Bohumín

Bohumín
Mapa

Odjezdová nádraží v Bohumín

Bohumin
Mapa

Přerov příjezdová autobusová nádraží

Přerov
Mapa

Příjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa
Vyhledávání jízdenek Bohumín Přerov
Hledání ubytování v Přerov

3 tipy pro levnější cestování mezi Bohumín a Přerov

Rozhodli jste se cestovat z Bohumín do Přerov a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Bohumín do Přerov.

  • 1. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Bohumín do Přerov, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Přerov a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 2. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Bohumín do Přerov, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Přerov, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Bohumín do Přerov. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Přerov.

Autobus Bohumín Přerov

Četnost odjezdů do Bohumín z Přerov se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Přerov, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Bohumín a Přerov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Přerov pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Bohumín - Přerov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Bohumín do Přerov na Vivanoda.

Autobusy mezi Bohumín a Přerov obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Bohumín a Přerov je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Bohumín-Přerov si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Bohumín Přerov

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Bohumín Přerov

Vlaky Bohumín Přerov

Vlakové jízdenky z Bohumín do Přerov lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Bohumín do Přerov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Přerov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Bohumín do Přerov alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Bohumín do Přerov, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Bohumín a Přerov.

Vlaky mezi Bohumín a Přerov jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Bohumín a Přerov, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Bohumín do Přerov

LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Bohumín Přerov

Spolujízda Bohumín Přerov

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Bohumín do Přerov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Bohumín do Přerov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Bohumín do Přerov závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Doba trvání společné jízdy mezi Bohumín a Přerov závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Bohumín a Přerov. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Bohumín Přerov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Bohumín Přerov
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu