Cestujte z Bordeaux na Porto

Uspořádejte si výlet Bordeaux na Porto v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Bordeaux na Porto v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Bordeaux
Porto
/
/
 • Získejte sazby
2
Bordeaux
Madrid
Porto
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Bordeaux
Bayonne
Porto
/
/
/
 • Získejte sazby
4
Bordeaux
Bilbao
Porto
/
/
 • Získejte sazby
5
Bordeaux
San Sebastian
Porto
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Bordeaux Porto

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost771 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Bordeaux na Porto?

Nabízíme 5 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Bordeaux Porto, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Bordeaux Portokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Bordeaux a Porto na mapě i na trase Bordeaux Porto a různé body korespondence (Letiště Porto-Francisco Sá-Carneiro, Autobusové nádraží Porto - Praça da Liberdade, Autobusové nádraží Porto - Praça de Mouzinho de Albuquerque, Autobusové nádraží Porto, Stanice Porto-Campanhã, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Porto

Všechny druhy dopravy Bordeaux Porto

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Carpool od Bordeaux na Porto

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. To znamená, že při hledání Bordeaux-Porto jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Dobrá volba pro lastminute pobyt v Porto!

Bordeaux na Porto autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Bordeaux a Porto,

Autobusové společnosti na internetu Bordeaux Porto výlet

Trasa autobusu Bordeaux Porto je provozována beze změn autobusovými společnostmi Eurolines a FlixBus.

Eurolines Bordeaux PortoFlixBus Bordeaux Porto

Autobusem z Bordeaux na Porto vám nemusí být tak zřejmé. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Porto, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

 • Pokud je délka cesty Bordeaux a Porto autobusem se může zdát trochu dlouhý, noční autobusy Bordeaux Porto jsou řešením pro ztrátu času a dosažení Porto brzy ráno.
 • V létě zapomeňte na tepelnou vlnu díky klimatizace téměř ve všech Bordeaux Porto trenéři jsou vybaveni.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 771 km cesty.

Autobusové zastávky v Bordeaux

Budete se muset dostavit Bordeaux zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Abyste se vyhnuli chycení nesprávného autobusu, zkontrolujte místo vpřed, kde je cíl “Porto'by se mělo zobrazit. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Bordeaux

Autobusové zastávky při příjezdu v Porto

Jakmile autobus dorazí Porto, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

 • Porto
 • Porto - Praça da Liberdade
 • Porto - Praça de Mouzinho de Albuquerque

Levné lety z Bordeaux na Porto

Z kterých leteckých společností létá Bordeaux na Porto ?

Tento let je naplánován pouze jednou leteckou společností: Ryanair.
Ryanair Bordeaux Porto

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Bordeaux na Porto:

 • Buďte flexibilní s daty cesty do Porto, Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.
 • Rezervujte si Bordeaux Porto let s dostatečným předstihem, abyste získali ty nejlepší ceny. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).

Odletové letiště v Bordeaux

 • BOD Bordeaux-Mérignac

Cílové letiště v Porto

 • OPO Porto-Francisco Sá-Carneiro

vlak Bordeaux na Porto

Bordeaux Porto vlakové společnosti

Železnice Comboios de Portugal CP a SNCF jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Porto,
Comboios de Portugal CP Bordeaux PortoSNCF Bordeaux Porto

Existuje přímý vlak na Bordeaux-Porto road?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Bordeaux na Porto bez provedení jakýchkoli změn.

Železniční stanice z Bordeaux

 • Bordeaux-St-Jean

Železniční stanice v Porto

 • Porto-Campanhã

Které dopravní společnosti mají jít Bordeaux na Porto?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Bordeaux na Bordeaux a to Porto - Praça da Liberdade ( Portugalsko)
ALSA je operátor, který vám umožní cestovat po tratích mezi městem Bordeaux (autobusová zastávka Bordeaux na 2.4 km od centra) a města Bilbao tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bilbao (Termibus station) Nachází se asi 1.8 km od centra. a od autobusového nádraží Bilbao (Termibus station) na Bilbao a to Porto ( Portugalsko)
Eurolines Bus Company rotuje mezi městem Bordeaux (autobusová zastávka Bordeaux na 2.4 km od centra) a města Porto tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Porto Nachází se asi 1.4 km od centra.
Síť OUIBUS zahrnuje sběrnicovou linku od autobusového nádraží Bordeaux na Bordeaux a to San Sebastian - Estacion de Autobus ( Španělsko)
Provozovatel autobusů Rede Expressos zajišťuje autobusovou dopravu mezi městem Lisabon (autobusová zastávka Lisboa Sete Rios na 4.6 km od centra) a města Porto tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Porto Nachází se asi 1.4 km od centra.
Isilines je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Bordeaux na Bordeaux a to Bayonne (Aquitaine Francie)
Letecké společnosti
TAP Portugal letí z letiště Bordeaux-Mérignac BOD se nachází v 11 km centru města Bordeaux na Lisabon (příjezd na letiště Lisboa Humberto Delgado LIS) a z letiště Lisboa Humberto Delgado Nachází se na severovýchodě města Lisabon, Portugalsko) Porto (sloužící letišti Porto-Francisco Sá-Carneiro OPO)
Air Europa zajišťuje rotaci z letiště Adolfo-Suárez de Madrid-Barajas MAD se nachází v 13 km centru města Madrid na Porto (příjezd na letiště Porto-Francisco Sá-Carneiro OPO)
Ryanair provozuje let z letiště Bordeaux-Mérignac Nachází se na severovýchodě města Bordeaux, Francie) Porto (sloužící letišti Porto-Francisco Sá-Carneiro OPO)
Air Transat poskytuje letecké spojení z letiště Lisboa Humberto Delgado LIS se nachází v 7.1 km centru města Lisabon na Porto (příjezd na letiště Porto-Francisco Sá-Carneiro OPO)
Easyjet udělá let z letiště Bordeaux-Mérignac Nachází se na severovýchodě města Bordeaux, Francie) Lisabon (sloužící letišti Lisboa Humberto Delgado LIS)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Bordeaux-Porto (772 km)
Železniční společnosti
Comboios de Portugal CP nabízí linku Lisabon-Porto Alfa Pendular vlak z vlakového nádraží Lisboa-Oriente (7.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Porto-Campanhã při příjezdu (2.1 km z centra)
SNCF provozuje linku z Bordeaux na Bayonne odjíždějící vlakem Intercités Lunéa Bordeaux-St-Jean se dostanete na vlakové nádraží Bayonne (Aquitaine Francie)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)