Cestujte z Bordeaux na San Sebastian

Uspořádejte si výlet Bordeaux na San Sebastian v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Bordeaux na San Sebastian v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Bordeaux
San Sebastian
/
  • Získejte sazby
2
Bordeaux
Hendaye
San Sebastian
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Bordeaux
Biarritz
San Sebastian
/
/
/
  • Získejte sazby
4
Bordeaux
Bayonne
San Sebastian
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Bordeaux San Sebastian

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost203 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Bordeaux na San Sebastian ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Bordeaux na San Sebastian? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Jednoduše zadejte své datum cesty do San Sebastian a Vivanoda dělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Cestovat z Bordeaux, vlaky, spolujízda nebo autobusy SNCF, FlixBus, Comboios de Portugal CP, Blablacar, Renfe, Eurolines, Isilines a ALSA vás vezme San Sebastian,

Všechny druhy dopravy Bordeaux San Sebastian

Na výlet Bordeaux (Aquitaine, Francie) na San Sebastian (Španělsko) ve vzdálenosti 203 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Bordeaux-San Sebastian často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus Eurolines, OUIBUS, FlixBus nebo ALSA Bordeaux, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží San Sebastian (1.6 km z San Sebastian, Španělsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Bordeaux (na 2.4 km od Bordeaux) nejpozději 15 minut před časem odjezdu San Sebastian,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Bordeaux-San Sebastian,
Není možné jít přímo z Bordeaux na San Sebastian vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Bordeaux-Hendaye a Hendaye-San Sebastian umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky TGV, TER nebo Intercités Lunéa SNCF to Hendaye opustit vlakové nádraží Bordeaux-St-Jean na Bordeaux, Příjezd naHendaye bude na stanici Hendaye Nachází se cca 0.9 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Hendaye kde vlak Alvia nebo Sud-Expresso provozovaný společností Renfe nebo Comboios de Portugal CP odejde San Sebastian,

Které dopravní společnosti mají jít Bordeaux na San Sebastian?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Eurolines zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Bordeaux na Bordeaux a to San Sebastian ( Španělsko)
OUIBUS je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Bordeaux (autobusová zastávka Bordeaux na 2.4 km od centra) a města San Sebastian tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží San Sebastian - Estacion de Autobus Nachází se asi 0.7 km od centra.
FlixBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Bordeaux na Bordeaux a to San Sebastian - Estacion de Autobus ( Španělsko)
Síť ALSA zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Bordeaux (autobusová zastávka Bordeaux na 2.4 km od centra) a města San Sebastian tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží San Sebastian - Estacion de Autobus Nachází se asi 0.7 km od centra.
Provozovatel autobusů Isilines zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Bordeaux na Bordeaux a to Bayonne (Aquitaine Francie)
Železniční společnosti
SNCF nabízí linku Bordeaux-Biarritz Intercités Lunéa vlak z vlakového nádraží Bordeaux-St-Jean (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Biarritz při příjezdu (2.8 km z centra)
Renfe provozuje linku z Hendaye na San Sebastian odjíždějící vlakem Alvia Hendaye se dostanete na vlakové nádraží San Sebastian/Donostia ( Španělsko)
Comboios de Portugal CP spojuje kolejnice Hendaye-San Sebastian Sud-Expresso vlak z vlakového nádraží Hendaye (0.9 km z centra města) a slouží vlakové stanici San Sebastian/Donostia při příjezdu (0.7 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Bordeaux-San Sebastian (203 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)