Doporučená trasa
Brno
Přímá cesta autobus, spolujízda do Berlín
Berlín
Viz ceny
Alternativní trasy
Brno
Cesta autobus, spolujízda do Praha
Praha
Cesta lety, autobus, spolujízda, vlak do Berlín
Berlín
Viz ceny
Brno
Cesta autobus, spolujízda do Drážďany
Drážďany
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Berlín
Berlín
Viz ceny

Jak se dostat z Brno do Berlín?

Plánujete cestu z Berlín do Brno a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Brno do Berlín, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Brno a Berlín, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixTrain, Deutsche Bahn, Hellö, FlixBus nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Brno a Berlín, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Brno Berlín.

Pro cestu z Brno do Berlín máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Brno Berlín

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Brno do Berlín a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Brno Berlín

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Brno Berlín je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Brno Berlín

Z Brno do Berlín létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Berlín v rekordním čase.

Spolujízda Brno Berlín

Spolujízda mezi Brno a Berlín je ideální, pokud chcete cestovat do Berlín v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Brno nebo Berlín.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Brno do Berlín, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Brno Berlín

Město odjezdu
Brno
Česká Republika
Cílové město
Berlín
Německo
Berlín
Vzdálenost
433 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Brno Berlín
Hledání ubytování v Berlín
Naplánujte si cestu z Brno do Berlín jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Brno do Berlín jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Brno a Berlín, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixTrain, Deutsche Bahn, Hellö, FlixBus nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Brno a Berlín s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Brno a Berlín

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Brno do Berlín?
Ceny Autobusové jízdenky z Brno do Berlín jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Berlín (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Brno a Berlín, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Brno a Berlín jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Brno a Berlín mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Brno do Berlín překonávají vzdálenost 433 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Berlín.
Výhody a nevýhody letů z Brno do Berlín?
Rychlost Let mezi Brno a Berlín je nejrychlejší způsob, jak urazit 433 km mezi Brno a Berlín.
Výběr leteckých společností Z Brno do Berlín létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Brno do Berlín mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Berlín musí často dorazit na Brno letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Brno Berlín mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Brno do Berlín?
Dostupnost Vlaková nádraží v Brno nebo Berlín se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Krajina Vlaky mezi Brno a Berlín často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Komfort Vlaky mezi Brno a Berlín obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Brno-Berlín mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Brno Berlín mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Brno do Berlín?
Úsporné Spolujízda z Brno do Berlín je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Brno a Berlín je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Brno do Berlín je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Brno do Berlín může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Brno Berlín byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Brno? Kam přijedu v Berlín?

Odjezdová autobusová nádraží v Brno

Brno
Mapa
Brno Hotel Grand
Mapa
Brno Zvonařka
Mapa

Berlín příjezdová autobusová nádraží

Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa
Berlin Südkreuz
Mapa
Berlin SXF
Mapa
Berlin central bus station
Mapa
Berlin Alexanderplatz
Mapa
Berlin, U-Bahnhof Alt-Tegel, Karolinenstraße
Mapa
Berlin, Am Ostbahnhof (InterCityHotel)
Mapa
Berlin Alt-Tegel
Mapa
Berlin Zoo
Mapa

Příjezdová nádraží v Berlín

Berlin Hauptbahnhof
Mapa
Berlin Ostbahnhof
Mapa
Berlin-Schönefeld Flughafen
Mapa
Berlin-Spandau
Mapa

Letiště příjezdu do Berlín

Tegel
Mapa
Vyhledávání jízdenek Brno Berlín
Hledání ubytování v Berlín

3 tipy pro levnější cestování mezi Brno a Berlín

Rozhodli jste se cestovat z Brno do Berlín a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Brno do Berlín.

  • 1. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Brno do Berlín, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Berlín, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 2. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Brno a Berlín. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Brno do Berlín ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Brno a Berlín se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Berlín si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Brno Berlín

Doba trvání cesty autobusem mezi Brno a Berlín se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Berlín pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Brno z Berlín se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Berlín, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Brno - Berlín se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Brno do Berlín na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Brno-Berlín online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusy mezi Brno a Berlín obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Brno a Berlín je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Brno Berlín

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Brno Berlín

Vlaky Brno Berlín

Průměrná doba jízdy vlakem z Brno do Berlín závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Berlín jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Brno do Berlín zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Brno do Berlín, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Brno a Berlín.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Brno do Berlín alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Brno do Berlín lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Ve vlacích mezi Brno a Berlín je k dispozici palubní stravování včetně občerstvení, nápojů a teplých jídel, a to buď v barových vozech, nebo prostřednictvím mobilní služby.

Vlakové společnosti z Brno do Berlín

FlixTrain
FlixTrain
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Brno Berlín

Lety Brno Berlín

Letecké společnosti Brno Berlín

Air Berlin
Air Berlin
Czech Airlines
Czech Airlines
Vyhledávání letů Brno Berlín

Spolujízda Brno Berlín

Doba trvání společné jízdy mezi Brno a Berlín závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Brno do Berlín závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Brno do Berlín, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Brno Berlín kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Brno a Berlín. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Brno a Berlín, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Brno Berlín

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Brno Berlín

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu