Cestujte z Brno na Katovice

Uspořádejte si výlet Brno na Katovice v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Brno na Katovice v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Katovice
/
  • Získejte sazby
2
Brno
Ostrava
Katovice
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Katovice

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost208 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Brno na Katovice?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Brno Katovice, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Brno Katovicekliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Brno a Katovice na mapě i na trase Brno Katovice a různé body korespondence (Autobusové nádraží Katowice, Autobusové nádraží Katowice Andrzeja, Stanice Katowice Glowny, Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Hotel Grand, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Katovice

Všechny druhy dopravy Brno Katovice

Na výlet Brno (Česká Republika) na Katovice (Polsko) ve vzdálenosti 208 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Brno-Katovice často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Katowice (0.5 km z Katovice, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno Hotel Grand (na 1.5 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Katovice,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Katovice,
Není možné jít přímo z Brno na Katovicebez změny. Můžete si vzít vlakOstrava-Katovice a použití autobus do cíle.
Vlaky Chopin Night Train ÖBB nebo Russian Railways to Katovice opustit vlakové nádraží Ostrava Svinov na Ostrava, Příjezd naKatovice bude na stanici Katowice Glowny Nachází se cca 1 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Katovice?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Katovice (209 km)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Ostrava-Katovice Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava Svinov (5.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Katowice Glowny při příjezdu (1 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Ostrava na Katovice odjíždějící vlakem Ostrava Svinov se dostanete na vlakové nádraží Katowice Glowny ( Polsko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Hotel Grand na Brno a to Katowice ( Polsko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Brno (autobusová zastávka Brno Zvonařka na 1.9 km od centra) a města Katovice tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Katowice Nachází se asi 0.5 km od centra.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)