Cestujte z Brno na Lublin

Uspořádejte si výlet Brno na Lublin v autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Brno na Lublin v letadlo, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Lublin
  • Získejte sazby
2
Brno
Varšava
Lublin
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Lublin

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus
vzdálenost479 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Brno na Lublin?

Nabízíme 2 tras autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Brno Lublin, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Brno Lublinkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Brno a Lublin na mapě i na trase Brno Lublin a různé body korespondence (Letiště Lublin, Autobusové nádraží Brno Zvonařka) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Lublin

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Lublin?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Zvonařka na Brno a to Warszawa West ( Polsko)
Letecké společnosti
EuroLot udělá let z letiště Frederic Chopin WAW se nachází v 7.8 km centru města Varšava na Lublin (příjezd na letiště Lublin LUZ)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Lublin (481 km)

Všechny druhy dopravy Brno Lublin

Na výlet Brno (Česká Republika) na Lublin (Polsko) ve vzdálenosti 479 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Lublin,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Lublin od Brno, Můžete si vzít letVaršava-Lublin pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Varšava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Frederic Chopin WAW 7.8 km, pro odbavení zavazadel na let Lublin (letiště Lublin, Kód IATA: LUZ) provozovaný společností EuroLot.
I když není možné provést výlet Brno Lublin pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Brno-Varšava,
Nalodíte se na autobus LEO Express Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Warszawa West (3.7 km z Varšava, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno Zvonařka (na 1.9 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Varšava,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)