Brno
Přímá cesta lety, autobus, spolujízda do Mnichov
Mnichov
Viz ceny

Jak se dostat z Brno do Mnichov?

Plánujete cestu z Mnichov do Brno a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Brno do Mnichov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Brno a Mnichov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Vogtlandbahn, Deutsche Bahn, ÖBB, Hellö nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Brno a Mnichov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Brno Mnichov.

Pro cestu z Brno do Mnichov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Brno Mnichov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Brno do Mnichov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Brno Mnichov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Brno Mnichov je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Brno Mnichov

Z Brno do Mnichov létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Mnichov v rekordním čase.

Spolujízda Brno Mnichov

Spolujízda mezi Brno a Mnichov je ideální, pokud chcete cestovat do Mnichov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Brno nebo Mnichov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Brno do Mnichov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Brno Mnichov

Město odjezdu
Brno
Česká Republika
Cílové město
Mnichov
Německo
Bavorsko
Vzdálenost
389 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Brno Mnichov
Hledání ubytování v Mnichov
Naplánujte si cestu z Brno do Mnichov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Brno do Mnichov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Brno a Mnichov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Vogtlandbahn, Deutsche Bahn, ÖBB, Hellö nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Brno a Mnichov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Brno a Mnichov

Výhody a nevýhody letů z Brno do Mnichov?
Rychlost Let mezi Brno a Mnichov je nejrychlejší způsob, jak urazit 389 km mezi Brno a Mnichov.
Výběr leteckých společností Z Brno do Mnichov létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Brno do Mnichov mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Mnichov musí často dorazit na Brno letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Brno Mnichov mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Brno do Mnichov?
Ceny Autobusové jízdenky z Brno do Mnichov jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Mnichov (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Brno a Mnichov, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Brno a Mnichov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Brno a Mnichov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Brno do Mnichov překonávají vzdálenost 389 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Mnichov.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Brno do Mnichov?
Dostupnost Vlaková nádraží v Brno nebo Mnichov se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Brno a Mnichov obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Brno do Mnichov jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Brno-Mnichov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Brno Mnichov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Brno do Mnichov?
Přátelskost Spolujízda mezi Brno a Mnichov je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Brno do Mnichov je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Brno do Mnichov je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Brno Mnichov byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Brno do Mnichov může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Brno? Kam přijedu v Mnichov?

Odjezdová autobusová nádraží v Brno

Brno
Mapa
Brno Hotel Grand
Mapa
Brno Zvonařka
Mapa

Letiště odletu v Brno

Turany
Mapa

Mnichov příjezdová autobusová nádraží

Munich central bus station
Mapa
München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa
München Flughafen
Mapa
Munich Airport
Mapa
München Flughafen FJS
Mapa

Příjezdová nádraží v Mnichov

München Hbf
Mapa
München Ost
Mapa
München-Pasing
Mapa

Letiště příjezdu do Mnichov

Franz Josef Strauss
Mapa
Vyhledávání jízdenek Brno Mnichov
Hledání ubytování v Mnichov

3 tipy pro levnější cestování mezi Brno a Mnichov

Rozhodli jste se cestovat z Brno do Mnichov a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Brno do Mnichov.

  • 1. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Brno do Mnichov, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Mnichov, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 2. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Brno do Mnichov. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Mnichov.
  • 3. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Brno do Mnichov, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Mnichov a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.

Autobus Brno Mnichov

Četnost odjezdů do Brno z Mnichov se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Mnichov, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Brno a Mnichov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Mnichov pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Brno a Mnichov obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Brno - Mnichov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Brno do Mnichov na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Brno a Mnichov je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Brno-Mnichov online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Brno Mnichov

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
DeinBus
DeinBus
IC Bus
IC Bus
Vyhledávání autobusových jízdenek Brno Mnichov

Vlaky Brno Mnichov

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Brno do Mnichov, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Brno a Mnichov.

Průměrná doba jízdy vlakem z Brno do Mnichov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Mnichov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlaky mezi Brno a Mnichov jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Brno do Mnichov zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Brno do Mnichov alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Ve vlaku mezi Brno a Mnichov je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z Brno do Mnichov

Vogtlandbahn
Vogtlandbahn
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
MÁV
MÁV
Bayerische Oberlandbahn
Bayerische Oberlandbahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Brno Mnichov

Lety Brno Mnichov

Letecké společnosti Brno Mnichov

bmi Regional
bmi Regional
Czech Airlines
Czech Airlines
Austrian Airlines
Austrian Airlines
Lufthansa
Lufthansa
Niki Airlines
Niki Airlines
Vyhledávání letů Brno Mnichov

Spolujízda Brno Mnichov

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Brno a Mnichov, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Brno a Mnichov. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Brno a Mnichov závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Při spolujízdě z Brno do Mnichov je možné požádat o zastávku na trase, záleží však na řidiči a ostatních cestujících. Je důležité se před rezervací informovat u řidiče.

Sedadla pro spolujízdu se liší v pohodlí v závislosti na typu použitého vozidla a preferencích řidiče. Před rezervací je důležité ověřit si u řidiče podrobnosti o vozidle.

Platforma pro spolujízdu Brno Mnichov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Brno Mnichov

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu