Cestujte z Brno na Olomouc

Uspořádejte si výlet Brno na Olomouc v autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Brno na Olomouc v auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Brno
Olomouc
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Olomouc

Způsoby dopravycarpooling, autobus
vzdálenost63 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Brno na Olomouc?

Nabízíme 1 tras autobus, carpooling připravit si cestu Brno Olomouc, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Brno Olomouckliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Brno a Olomouc na mapě i na trase Brno Olomouc a různé body korespondence (Autobusové nádraží Olomouc hl. n., Autobusové nádraží Brno Zvonařka) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Olomouc

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Olomouc?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Zvonařka na Brno a to Olomouc hl. n. ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Brno (autobusová zastávka Brno Zvonařka na 1.9 km od centra) a města Olomouc tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Olomouc hl. n. Nachází se asi 1.9 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Olomouc (63 km)

Všechny druhy dopravy Brno Olomouc

Na výlet Brno (Česká Republika) na Olomouc (Česká Republika) ve vzdálenosti 63 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Brno-Olomouc často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Olomouc hl. n. (1.9 km z Olomouc, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno Zvonařka (na 1.9 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Olomouc,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Olomouc,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)