Cestujte z Brno na Ostrava

Uspořádejte si výlet Brno na Ostrava v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Brno na Ostrava v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Ostrava
/
  • Získejte sazby
2
Brno
Olomouc
Ostrava
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Brno
Bohumín
Ostrava
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Ostrava

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost138 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Brno na Ostrava ?

Vybrali jste si Ostrava jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Brno a jak najít to nejlepší Brno na Ostrava přepravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Stačí zadat datum odjezdu Ostrava pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Brno - Ostrava nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy FlixBus, Blablacar, LEO Express, LEO Express nebo ÖBB dosáhnout Ostrava,

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Ostrava?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Hotel Grand na Brno a to Ostrava hl.n. ( Česká Republika)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Brno (autobusová zastávka Brno Zvonařka na 1.9 km od centra) a města Ostrava tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Ostrava-Svinov Nachází se asi 5.5 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Ostrava (139 km)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Olomouc-Ostrava vlak z vlakového nádraží Olomouc hl.n. (1.9 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ostrava Svinov při příjezdu (5.4 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Bohumín na Ostrava odjíždějící vlakem Chopin Night Train Bohumin se dostanete na vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Brno Ostrava

Na výlet Brno (Česká Republika) na Ostrava (Česká Republika) ve vzdálenosti 138 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Brno-Ostrava často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (2.1 km z Ostrava, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno Hotel Grand (na 1.5 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Ostrava,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Ostrava,
Není možné jít přímo z Brno na Ostravabez změny. Můžete si vzít vlakOlomouc-Ostrava a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Ostrava opustit vlakové nádraží Olomouc hl.n. na Olomouc, Příjezd naOstrava bude na stanici Ostrava Svinov Nachází se cca 5.4 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)