Cestujte z Brno na Poznaň

Uspořádejte si výlet Brno na Poznaň v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Brno na Poznaň v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Poznaň
/
  • Získejte sazby
2
Brno
Praha
Poznaň
/
  • Získejte sazby
3
Brno
Berlín
Poznaň
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Poznaň

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost357 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Brno na Poznaň?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Brno Poznaň, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Brno Poznaňkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Brno a Poznaň na mapě i na trase Brno Poznaň a různé body korespondence (Letiště Lawica, Stanice Poznan Glowny, Autobusové nádraží Poznan, Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Hotel Grand, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Poznaň

Všechny druhy dopravy Brno Poznaň

Na výlet Brno (Česká Republika) na Poznaň (Polsko) ve vzdálenosti 357 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Poznaň,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Brno-Poznaň bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Brno-Berlín a Berlín-Poznaň,
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo Hellö Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin Südkreuz (6.1 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno Hotel Grand (na 1.5 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,Ja%(dist_unit)sile dorazil Berlín, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Poznaň ( Polsko).
Není možné jít přímo z Brno na Poznaňbez změny. Můžete si vzít vlakBerlín-Poznaň a použití autobus do cíle.
Vlaky Euronight JanKiepura nebo EC 95 Russian Railways, Polskie Koleje Państwowe nebo Deutsche Bahn to Poznaň opustit vlakové nádraží Berlin Hauptbahnhof na Berlín, Příjezd naPoznaň bude na stanici Poznan Glowny Nachází se cca 1.1 km min.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Poznaň od Brno, Můžete si vzít letPraha-Poznaň pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Poznaň (letiště Lawica, Kód IATA: POZ) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Poznaň?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Poznaň (358 km)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Berlín-Poznaň vlak z vlakového nádraží Berlin Hauptbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Poznan Glowny při příjezdu (1.1 km z centra)
Polskie Koleje Państwowe provozuje linku z Berlín na Poznaň odjíždějící vlakem Euronight JanKiepura Berlin Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Poznan Glowny ( Polsko)
Deutsche Bahn spojuje kolejnice Berlín-Poznaň EC 95 vlak z vlakového nádraží Berlin Hauptbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Poznan Glowny při příjezdu (1.1 km z centra)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Hotel Grand na Brno a to Berlin Südkreuz (Berlín Německo) a mezi městem Berlín (autobusová zastávka Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 9.3 km od centra) a města Poznaň tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Poznan Nachází se asi 0 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Brno Zvonařka na Brno a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Hellö Bus Company rotuje mezi městem Brno (autobusová zastávka Brno na 2 km od centra) a města Berlín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 9.3 km od centra.
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Poznaň (příjezd na letiště Lawica POZ)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Poznaň (sloužící letišti Lawica POZ)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)