Cestujte z Brno na Szczecin

Uspořádejte si výlet Brno na Szczecin v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Brno na Szczecin v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Szczecin
  • Získejte sazby
2
Brno
Berlín
Szczecin
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Szczecin

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost492 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Brno na Szczecin?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Brno Szczecin, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Brno Szczecinkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Brno a Szczecin na mapě i na trase Brno Szczecin a různé body korespondence (Stanice Szczecin, Glowny, Stanice Szczecin, Gumience, Autobusové nádraží Szczecin, Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Hotel Grand) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Szczecin

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Szczecin?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Hotel Grand na Brno a to Berlin Südkreuz (Berlín Německo)
IC Bus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Berlín (autobusová zastávka Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 9.3 km od centra) a města Szczecin tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Szczecin Nachází se asi 0.9 km od centra.
Hellö Bus Company rotuje od autobusového nádraží Brno na Brno a to Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlín Německo)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Berlín-Szczecin RB66 vlak z vlakového nádraží Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km z centra města) a slouží vlakové stanici Szczecin, Glowny při příjezdu (1.2 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Szczecin (493 km)

Všechny druhy dopravy Brno Szczecin

Na výlet Brno (Česká Republika) na Szczecin (Polsko) ve vzdálenosti 492 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Szczecin,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Brno-Szczecin bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Brno-Berlín a Berlín-Szczecin,
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo Hellö Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno (na 2 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,Ja%(dist_unit)sile dorazil Berlín, vezměte další autobus IC Bus, který vás zavede na autobusové nádraží Szczecin ( Polsko).
Není možné jít přímo z Brno na Szczecinbez změny. Můžete si vzít vlakBerlín-Szczecin a použití autobus do cíle.
Vlaky RB66 Deutsche Bahn to Szczecin opustit vlakové nádraží Berlin-Gesundbrunnen na Berlín, Příjezd naSzczecin bude na stanici Szczecin, Glowny Nachází se cca 1.2 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)