Doporučená trasa
Brno
Cesta autobus, spolujízda do Poznaň
Poznaň
Cesta lety, autobus, vlak, spolujízda do Štětín
Štětín
Viz ceny
Alternativní trasy
Brno
Přímá cesta autobus, spolujízda do Štětín
Štětín
Viz ceny
Brno
Cesta spolujízda, autobus do Vratislav
Vratislav
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Štětín
Štětín
Viz ceny

Jak se dostat z Brno do Štětín?

Plánujete cestu z Štětín do Brno a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Brno do Štětín, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Brno a Štětín, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, PKP Intercity, Hellö, FlixBus nebo IC Bus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Brno a Štětín, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Brno Štětín.

Pro cestu z Brno do Štětín máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Brno Štětín

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Brno do Štětín a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Brno Štětín

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Brno Štětín je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Brno Štětín

Z Brno do Štětín létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Štětín v rekordním čase.

Spolujízda Brno Štětín

Spolujízda mezi Brno a Štětín je ideální, pokud chcete cestovat do Štětín v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Brno nebo Štětín.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Brno do Štětín, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Brno Štětín

Město odjezdu
Brno
Česká Republika
Cílové město
Štětín
Polsko
Vzdálenost
492 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Brno Štětín
Hledání ubytování v Štětín
Naplánujte si cestu z Brno do Štětín jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Brno do Štětín jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Brno a Štětín, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, PKP Intercity, Hellö, FlixBus nebo IC Bus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Brno a Štětín s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Brno a Štětín

Výhody a nevýhody spolujízdy z Brno do Štětín?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Brno do Štětín na životní prostředí.
Flexibilní Spolujízda z Brno do Štětín je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Komfort Po celou dobu cesty z Brno do Štětín musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Brno do Štětín?
Komfort Vlaky mezi Brno a Štětín obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Dostupnost Vlaková nádraží v Brno nebo Štětín se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Brno-Štětín mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Brno Štětín mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Brno do Štětín?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Brno a Štětín jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Brno do Štětín jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Štětín (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Brno a Štětín mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Brno do Štětín překonávají vzdálenost 492 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Štětín.
Výhody a nevýhody letů z Brno do Štětín?
Rychlost Let mezi Brno a Štětín je nejrychlejší způsob, jak urazit 492 km mezi Brno a Štětín.
Výběr leteckých společností Z Brno do Štětín létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Brno Štětín mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Brno do Štětín mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).

Odkud začít v Brno? Kam přijedu v Štětín?

Odjezdová autobusová nádraží v Brno

Brno
Mapa
Brno Hotel Grand
Mapa

Štětín příjezdová autobusová nádraží

Szczecin
Mapa
Szczecin Warzymice
Mapa
Szczecin station
Mapa

Příjezdová nádraží v Štětín

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin, Gumience
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Letiště příjezdu do Štětín

Goleniow
Mapa
Vyhledávání jízdenek Brno Štětín
Hledání ubytování v Štětín

Autobus Brno Štětín

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Brno - Štětín se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Brno do Štětín na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Brno a Štětín je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Brno-Štětín si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Brno a Štětín se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Štětín pro váš termín cesty.

Autobusové společnosti Brno Štětín

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
IC Bus
IC Bus
Vyhledávání autobusových jízdenek Brno Štětín

Vlaky Brno Štětín

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Brno do Štětín, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Brno a Štětín.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Brno do Štětín alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlaky mezi Brno a Štětín jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Průměrná doba jízdy vlakem z Brno do Štětín závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Štětín jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové společnosti z Brno do Štětín

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
PKP Intercity
PKP Intercity
Vyhledávání vlakových jízdenek Brno Štětín

Lety Brno Štětín

Letecké společnosti Brno Štětín

EuroLot
EuroLot
Vyhledávání letů Brno Štětín

Spolujízda Brno Štětín

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Brno a Štětín, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Brno a Štětín. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Brno Štětín kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Doba trvání společné jízdy mezi Brno a Štětín závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Brno Štětín

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Brno Štětín

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu