Cestujte z Brno na Wroclaw

Uspořádejte si výlet Brno na Wroclaw v autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Brno na Wroclaw v auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Wroclaw
/
  • Získejte sazby
2
Brno
Praha
Wroclaw
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Wroclaw

Způsoby dopravycarpooling, autobus
vzdálenost213 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Brno na Wroclaw?

Nabízíme 2 tras autobus, carpooling připravit si cestu Brno Wroclaw, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Brno Wroclawkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Brno a Wroclaw na mapě i na trase Brno Wroclaw a různé body korespondence (Autobusové nádraží Wroclaw, Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Hotel Grand, Autobusové nádraží Brno Zvonařka) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Wroclaw

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Wroclaw?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Wroclaw (214 km)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Hotel Grand na Brno a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Wroclaw tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Wroclaw Nachází se asi 0.4 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Brno Zvonařka na Brno a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Hellö Bus Company rotuje mezi městem Brno (autobusová zastávka Brno na 2 km od centra) a města Praha tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží UAN Florenc Praha (Prague) Nachází se asi 1.5 km od centra.

Všechny druhy dopravy Brno Wroclaw

Na výlet Brno (Česká Republika) na Wroclaw (Polsko) ve vzdálenosti 213 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Wroclaw,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Brno-Wroclaw bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Brno-Praha a Praha-Wroclaw,
Nalodíte se na autobus FlixBus, LEO Express nebo Hellö Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno (na 2 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Wroclaw ( Polsko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)