Doporučená trasa
Brno
Přímá cesta autobus, spolujízda do Wroclaw
Wroclaw
Viz ceny
Alternativní trasy
Brno
Cesta spolujízda, autobus do Praha
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Wroclaw
Wroclaw
Viz ceny

Jak se dostat z Brno do Wroclaw?

Plánujete cestu z Wroclaw do Brno a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Brno do Wroclaw, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Brno a Wroclaw, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, Hellö, LEO Express nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Brno a Wroclaw, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Brno Wroclaw.

Pro cestu z Brno do Wroclaw máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Brno Wroclaw

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Brno do Wroclaw a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Spolujízda Brno Wroclaw

Spolujízda mezi Brno a Wroclaw je ideální, pokud chcete cestovat do Wroclaw v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Brno nebo Wroclaw.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Brno do Wroclaw, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Brno Wroclaw

Město odjezdu
Brno
Česká Republika
Cílové město
Wroclaw
Polsko
Vzdálenost
213 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Brno Wroclaw
Hledání ubytování v Wroclaw
Naplánujte si cestu z Brno do Wroclaw jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Brno do Wroclaw jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Brno a Wroclaw, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, Hellö, LEO Express nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Brno a Wroclaw s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Brno a Wroclaw

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Brno do Wroclaw?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Brno a Wroclaw, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Brno a Wroclaw mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Brno do Wroclaw?
Přátelskost Spolujízda mezi Brno a Wroclaw je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Spolehlivost Při cestě do Brno Wroclaw byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Brno? Kam přijedu v Wroclaw?

Odjezdová autobusová nádraží v Brno

Brno
Mapa
Brno Hotel Grand
Mapa
Brno Zvonařka
Mapa

Wroclaw příjezdová autobusová nádraží

Wroclaw
Mapa
Vyhledávání jízdenek Brno Wroclaw
Hledání ubytování v Wroclaw

Autobus Brno Wroclaw

Doba trvání cesty autobusem mezi Brno a Wroclaw se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Wroclaw pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Brno - Wroclaw se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Brno do Wroclaw na Vivanoda.

Do autobusu Brno-Wroclaw si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Brno Wroclaw

FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Brno Wroclaw

Spolujízda Brno Wroclaw

Průměrné náklady na spolujízdu z Brno do Wroclaw závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Brno do Wroclaw, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Brno a Wroclaw. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Brno a Wroclaw závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Brno Wroclaw

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Brno Wroclaw
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu