Cestujte z Budapešť na Praha

Uspořádejte si výlet Budapešť na Praha v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Budapešť na Praha v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Budapešť
Praha
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Budapešť Praha

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost444 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Budapešť na Praha ?

Vybrali jste si Praha jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Budapešť a jak najít to nejlepší Budapešť na Praha přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Praha, Vyplňte datum cesty do Praha a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, Blablacar, Deutsche Bahn, MÁV, Czech Airlines, Russian Railways, ÖBB nebo Hellö dosáhnout Praha,

Které dopravní společnosti mají jít Budapešť na Praha?

Železniční společnosti
MÁV nabízí linku Budapešť-Vídeň vlak z vlakového nádraží Budapest-Keleti (3.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Vídeň na Praha odjíždějící vlakem IC/EC 27 Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Prague hlavní nádraží ( Česká Republika)
ÖBB spojuje kolejnice Budapešť-Vídeň Railjet (RJ) vlak z vlakového nádraží Budapest-Keleti (3.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Russian Railways nabízí linku z Budapešť na Bratislava odjíždějící vlakem Budapest-Keleti se dostanete na vlakové nádraží Bratislava hl.st. ( Slovensko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Budapest na Budapešť a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Vídeň (autobusová zastávka (VIB) Vienna International Busterminal na 0.1 km od centra) a města Praha tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží UAN Florenc Praha (Prague) Nachází se asi 1.5 km od centra.
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Ferihegy BUD se nachází v 17 km centru města Budapešť na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
TAP Portugal zajišťuje rotaci z letiště Ferihegy Nachází se na severovýchodě města Budapešť, Maďarsko) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Budapešť-Praha (445 km)

Všechny druhy dopravy Budapešť Praha

Na výlet Budapešť (Maďarsko) na Praha (Česká Republika) ve vzdálenosti 444 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Budapešť-Praha často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Budapešť, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Budapest (na 5.1 km od Budapešť) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Budapešť-Praha,
Přímý let Budapešť > Praha bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Budapešť a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Ferihegy BUD 17 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností TAP Portugal nebo Czech Airlines.
Není možné jít přímo z Budapešť na Praha vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Budapešť-Vídeň a Vídeň-Praha umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky RAILJET, Railjet (RJ) nebo EuroNight Kálmán Imre MÁV nebo ÖBB to Vídeň opustit vlakové nádraží Budapest-Keleti na Budapešť, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Vídeň kde vlak IC/EC 27 provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Praha,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)