Cestujte z Budapešť na Přerov

Uspořádejte si výlet Budapešť na Přerov v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Budapešť na Přerov v vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Budapešť
Přerov
/
 • Získejte sazby
2
Budapešť
Otrokovice
Přerov
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Budapešť
Vac
Přerov
/
/
 • Získejte sazby
4
Budapešť
Ostrava
Přerov
/
/
/
 • Získejte sazby
5
Budapešť
Vídeň
Přerov
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Budapešť Přerov

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost247 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Budapešť na Přerov?

Nabízíme 5 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Budapešť Přerov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Budapešť Přerovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Budapešť a Přerov na mapě i na trase Budapešť Přerov a různé body korespondence (Stanice Prerov, Autobusové nádraží Přerov, Stanice Budapest-Keleti, Autobusové nádraží Budapest, Stanice Ferencváros, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Přerov

Které dopravní společnosti mají jít Budapešť na Přerov?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Budapest na Budapešť a to (VIB) Vienna International Busterminal (Vídeň Rakousko)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Budapešť-Přerov vlak z vlakového nádraží Budapest-Keleti (3.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
ÖBB provozuje linky z Budapešť na Vídeň odjíždějící vlakem Railjet (RJ) Budapest-Keleti se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko) a Vídeň-Přerov Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
LEO Express spojuje kolejnice z Ostrava na Přerov odjíždějící vlakem Ostrava Svinov se dostanete na vlakové nádraží Prerov ( Česká Republika)
MÁV nabízí linku Budapešť-Vac vlak z vlakového nádraží Budapest-Nyugati (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Vác při příjezdu (0.9 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Budapešť-Přerov (248 km)

Všechny druhy dopravy Budapešť Přerov

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

vlak Budapešť na Přerov

Existuje přímý vlak určený pro Přerov z Budapešť?

Ano, je možné odejít Budapešť na Přerov vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Přerov a může být méně přímých vlaků z Budapešť v určitých dnech. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Budapešť-Přerov vlaková jízdenka na Vivanodě.

Noční vlak Budapešť Přerov

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Přerov protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Vysokorychlostní vlak Budapešť Přerov

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Budapešť a Přerov s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Meziměstský vlak Budapešť Přerov

Meziměstské vlaky obsluhují nejdůležitější města podél Budapešť-Přerov trasa se zlepšeným trváním cesty ve srovnání s regionálními vlaky.

Budapešť Přerov vlakové společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je Russian Railways.
Russian Railways Budapešť Přerov

Železniční stanice z Budapešť

 • Budapest-Keleti
 • Budapest-Nyugati

Železniční stanice v Přerov

 • Prerov

Carpool od Budapešť na Přerov

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Budapešť-Přerov cesty autem s ostatními. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Důležitým rozdílem mezi carsharingem a ostatními druhy dopravy je to, že nemá naplánovaný jízdní řád. Takže máte více šancí najít Budapešť-Přerov jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Přerov,

Budapešť na Přerov autobus

Bohužel neexistuje přímá autobusová trasa Budapešť Přerov a neexistuje způsob, jak vás dostat Přerov z Budapešť pouze autobusem. Budete muset změnit způsoby dopravy a použít další linky do vlak nebo spolujízda,

Autobusové zastávky v Budapešť

Doporučujeme, abyste dorazili na Budapešť autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

 • Budapest

Příjezd autobusových nádraží v Přerov

v Přerov, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Přerov

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)