Cestujte z Cardiff na Belfast

Uspořádejte si výlet Cardiff na Belfast v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Cardiff na Belfast v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Cardiff
Belfast
  • Získejte sazby
2
Cardiff
Bristol
Belfast
/
/
  • Získejte sazby
3
Cardiff
Dublin
Belfast
/
  • Získejte sazby
4
Cardiff
Manchester
Belfast
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Cardiff Belfast

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost392 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Cardiff na Belfast?

Nabízíme 4 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Cardiff Belfast, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Cardiff Belfastkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Cardiff a Belfast na mapě i na trase Cardiff Belfast a různé body korespondence (Letiště Belfast City, Letiště Belfast International, Stanice Belfast Central, Autobusové nádraží Belfast (Europa Bus Centre), Letiště Cardiff-Wales, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Belfast

Všechny druhy dopravy Cardiff Belfast

Na výlet Cardiff (Wales, Spojené Království) na Belfast (Severní Irsko, Spojené Království) ve vzdálenosti 392 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Cardiff > Belfast bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Cardiff a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Cardiff-Wales CWL 15 km, pro odbavení zavazadel na let Belfast (letiště Belfast City, Kód IATA: BHD) provozovaný společností FlyBE.
I když není možné provést výlet Cardiff Belfast pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Cardiff-Manchester,
Nalodíte se na autobus National Express Cardiff, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Manchester (0.3 km z Manchester, Spojené Království). Jděte prosím na autobusové nádraží Cardiff (na 0.6 km od Cardiff) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Manchester,
Není možné jít přímo z Cardiff na Belfastbez změny. Můžete si vzít vlakCardiff-Bristol a použití letadlo do cíle.
Vlaky CrossCountry nebo First Great Western to Bristol opustit vlakové nádraží Cardiff Central na Cardiff, Příjezd naBristol bude na stanici Bristol Temple Meads Nachází se cca 1 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Cardiff-Manchester může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)