Cestujte z Cardiff na Nottingham

Uspořádejte si výlet Cardiff na Nottingham v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Cardiff na Nottingham v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Cardiff
Nottingham
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Cardiff Nottingham

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost214 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Cardiff na Nottingham?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Cardiff Nottingham, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Cardiff Nottinghamkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Cardiff a Nottingham na mapě i na trase Cardiff Nottingham a různé body korespondence (Stanice Nottingham, Autobusové nádraží Nottingham, Stanice Cardiff Central, Autobusové nádraží Cardiff, Letiště Cardiff-Wales) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Nottingham

Které dopravní společnosti mají jít Cardiff na Nottingham?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů National Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Cardiff na Cardiff a to Nottingham (Anglie Spojené Království)
MegaBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Cardiff (autobusová zastávka Cardiff na 0.6 km od centra) a města Birmingham tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Birmingham Nachází se asi 0.8 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Cardiff-Nottingham (215 km)
Železniční společnosti
CrossCountry nabízí linku Cardiff-Nottingham vlak z vlakového nádraží Cardiff Central (0.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Nottingham při příjezdu (0.9 km z centra)
Letecké společnosti
Eastern Airways udělá let z letiště Cardiff-Wales CWL se nachází v 15 km centru města Cardiff na Birmingham (příjezd na letiště Birmingham International BHX)

Všechny druhy dopravy Cardiff Nottingham

Na výlet Cardiff (Wales, Spojené Království) na Nottingham (Anglie, Spojené Království) ve vzdálenosti 214 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Cardiff-Nottingham často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus National Express Cardiff, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Nottingham (0.7 km z Nottingham, Spojené Království). Jděte prosím na autobusové nádraží Cardiff (na 0.6 km od Cardiff) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Nottingham,
Vlak Cardiff Nottingham je přímý.
Vlaky CrossCountry to Nottingham opustit vlakové nádraží Cardiff Central na Cardiff, Příjezd naNottingham bude na stanici Nottingham Nachází se cca 0.9 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Cardiff-Nottingham,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Nottingham od Cardiff, Můžete si vzít letCardiff-Birmingham pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Cardiff a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Cardiff-Wales CWL 15 km, pro odbavení zavazadel na let Birmingham (letiště Birmingham International, Kód IATA: BHX) provozovaný společností Eastern Airways.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)