České Budějovice
Přímá cesta autobus, spolujízda, vlak do Linec
Linec
Viz ceny

Jak se dostat z České Budějovice do Linec?

Plánujete cestu z Linec do České Budějovice a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z České Budějovice do Linec, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi České Budějovice a Linec, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, FlixBus, WestBus, Hellö nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi České Budějovice a Linec, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty České Budějovice Linec.

Pro cestu z České Budějovice do Linec máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky České Budějovice Linec

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z České Budějovice do Linec a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky České Budějovice Linec

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak České Budějovice Linec je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda České Budějovice Linec

Spolujízda mezi České Budějovice a Linec je ideální, pokud chcete cestovat do Linec v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v České Budějovice nebo Linec.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z České Budějovice do Linec, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro České Budějovice Linec

Město odjezdu
České Budějovice
Česká Republika
Cílové město
Linec
Rakousko
Horní Rakousy
Vzdálenost
76 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, spolujízda a vlak
Vyhledávání jízdenek České Budějovice Linec
Hledání ubytování v Linec
Naplánujte si cestu z České Budějovice do Linec jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z České Budějovice do Linec jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi České Budějovice a Linec, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, FlixBus, WestBus, Hellö nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi České Budějovice a Linec s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi České Budějovice a Linec

Výhody a nevýhody cestování autobusem z České Budějovice do Linec?
Ceny Autobusové jízdenky z České Budějovice do Linec jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Linec (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi České Budějovice a Linec, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi České Budějovice a Linec jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z České Budějovice do Linec překonávají vzdálenost 76 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Linec.
Komfort Autobusy mezi České Budějovice a Linec mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z České Budějovice do Linec?
Krajina Vlaky mezi České Budějovice a Linec často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Rychlost Vlaky z České Budějovice do Linec jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v České Budějovice nebo Linec se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Flexibilita Časy vlaků České Budějovice Linec mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak České Budějovice-Linec mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z České Budějovice do Linec?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z České Budějovice do Linec na životní prostředí.
Úsporné Spolujízda z České Budějovice do Linec je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z České Budějovice do Linec je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Komfort Po celou dobu cesty z České Budějovice do Linec musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z České Budějovice do Linec může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v České Budějovice? Kam přijedu v Linec?

Odjezdová autobusová nádraží v České Budějovice

České Budějovice Busbahnhof
Mapa

Linec příjezdová autobusová nádraží

Linz Hauptbahnhof
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa

Příjezdová nádraží v Linec

Linz
Mapa
Linz/Donau Franckstraße
Mapa
Vyhledávání jízdenek České Budějovice Linec
Hledání ubytování v Linec

3 tipy pro levnější cestování mezi České Budějovice a Linec

Rozhodli jste se cestovat z České Budějovice do Linec a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z České Budějovice do Linec.

  • 1. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky České Budějovice-Linec jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Linec mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 2. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi České Budějovice a Linec se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Linec si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z České Budějovice do Linec, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Linec, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus České Budějovice Linec

Četnost odjezdů do České Budějovice z Linec se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Linec, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi České Budějovice a Linec obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky České Budějovice-Linec spojena s dodatečnými náklady.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase České Budějovice - Linec se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z České Budějovice do Linec na Vivanoda.

Většina autobusů mezi České Budějovice a Linec je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Většina autobusových společností umožňuje cestujícím v autobusech České Budějovice-Linec jíst nebo pít, některé dokonce nabízejí službu občerstvení, kde si můžete koupit nápoj nebo sendvič. Před cestou však doporučujeme ověřit si konkrétní pravidla jednotlivých společností.

Autobusové společnosti České Budějovice Linec

FlixBus
FlixBus
WestBus
WestBus
Hellö
Hellö
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek České Budějovice Linec

Vlaky České Budějovice Linec

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z České Budějovice do Linec alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z České Budějovice do Linec, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi České Budějovice a Linec.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z České Budějovice do Linec existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové jízdenky z České Budějovice do Linec lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi České Budějovice a Linec, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Ve vlacích mezi České Budějovice a Linec je k dispozici palubní stravování včetně občerstvení, nápojů a teplých jídel, a to buď v barových vozech, nebo prostřednictvím mobilní služby.

Vlakové společnosti z České Budějovice do Linec

ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek České Budějovice Linec

Spolujízda České Budějovice Linec

Počet míst ve spolujízdě z České Budějovice do Linec závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Průměrné náklady na spolujízdu z České Budějovice do Linec závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z České Budějovice do Linec, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi České Budějovice a Linec závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi České Budějovice a Linec, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi České Budějovice a Linec. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu České Budějovice Linec

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy České Budějovice Linec

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu