České Budějovice
Přímá cesta autobus, spolujízda, vlak do Udine
Udine
Viz ceny

Jak se dostat z České Budějovice do Udine?

Plánujete cestu z Udine do České Budějovice a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z České Budějovice do Udine, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi České Budějovice a Udine, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Trenitalia, Hellö, FlixBus nebo WestBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi České Budějovice a Udine, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty České Budějovice Udine.

Pro cestu z České Budějovice do Udine máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky České Budějovice Udine

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z České Budějovice do Udine a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky České Budějovice Udine

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak České Budějovice Udine je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda České Budějovice Udine

Spolujízda mezi České Budějovice a Udine je ideální, pokud chcete cestovat do Udine v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v České Budějovice nebo Udine.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z České Budějovice do Udine, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro České Budějovice Udine

Město odjezdu
České Budějovice
Česká Republika
Cílové město
Udine
Itálie
Friuli-Venezia Giulia
Vzdálenost
337 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, spolujízda a vlak
Vyhledávání jízdenek České Budějovice Udine
Hledání ubytování v Udine
Naplánujte si cestu z České Budějovice do Udine jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z České Budějovice do Udine jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi České Budějovice a Udine, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Trenitalia, Hellö, FlixBus nebo WestBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi České Budějovice a Udine s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi České Budějovice a Udine

Výhody a nevýhody spolujízdy z České Budějovice do Udine?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z České Budějovice do Udine na životní prostředí.
Přátelskost Spolujízda mezi České Budějovice a Udine je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z České Budějovice do Udine je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Komfort Po celou dobu cesty z České Budějovice do Udine musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Spolehlivost Při cestě do České Budějovice Udine byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z České Budějovice do Udine?
Palubní služby Moderní autobusy mezi České Budějovice a Udine jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z České Budějovice do Udine jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Udine (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi České Budějovice a Udine, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi České Budějovice a Udine mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z České Budějovice do Udine překonávají vzdálenost 337 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Udine.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z České Budějovice do Udine?
Komfort Vlaky mezi České Budějovice a Udine obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z České Budějovice do Udine je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Dostupnost Vlaková nádraží v České Budějovice nebo Udine se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak České Budějovice-Udine mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků České Budějovice Udine mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v České Budějovice? Kam přijedu v Udine?

Odjezdová autobusová nádraží v České Budějovice

České Budějovice Busbahnhof
Mapa

Udine příjezdová autobusová nádraží

Udine stazione(Viale Europa Unita)
Mapa

Příjezdová nádraží v Udine

Udine
Mapa
Vyhledávání jízdenek České Budějovice Udine
Hledání ubytování v Udine

3 tipy pro levnější cestování mezi České Budějovice a Udine

Rozhodli jste se cestovat z České Budějovice do Udine a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z České Budějovice do Udine.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z České Budějovice do Udine. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Udine.
  • 2. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi České Budějovice a Udine. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z České Budějovice do Udine ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 3. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky České Budějovice-Udine jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Udine spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence České Budějovice-Udine ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Udine.

Autobus České Budějovice Udine

Četnost odjezdů do České Budějovice z Udine se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Udine, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi České Budějovice a Udine obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi České Budějovice a Udine je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Doba trvání cesty autobusem mezi České Budějovice a Udine se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Udine pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase České Budějovice - Udine se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z České Budějovice do Udine na Vivanoda.

Většina autobusových společností umožňuje cestujícím v autobusech České Budějovice-Udine jíst nebo pít, některé dokonce nabízejí službu občerstvení, kde si můžete koupit nápoj nebo sendvič. Před cestou však doporučujeme ověřit si konkrétní pravidla jednotlivých společností.

Autobusové společnosti České Budějovice Udine

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
WestBus
WestBus
LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání autobusových jízdenek České Budějovice Udine

Vlaky České Budějovice Udine

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z České Budějovice do Udine, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi České Budějovice a Udine.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi České Budějovice a Udine, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z České Budějovice do Udine alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z České Budějovice do Udine zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z České Budějovice do Udine existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Ve vlaku mezi České Budějovice a Udine je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z České Budějovice do Udine

ÖBB
ÖBB
Trenitalia
Trenitalia
Vyhledávání vlakových jízdenek České Budějovice Udine

Spolujízda České Budějovice Udine

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi České Budějovice a Udine. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Průměrné náklady na spolujízdu z České Budějovice do Udine závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z České Budějovice do Udine, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z České Budějovice do Udine závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do České Budějovice Udine kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi České Budějovice a Udine, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu České Budějovice Udine

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy České Budějovice Udine

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu