Jak se dostat do Brno

Plánujete cestu do Brno? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Brno tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky autobus a lety.

Autobusem do Brno

Dálkový autobus je pro pobyt v Brno mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Brno mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Brno

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Brno, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Brno. Ceny letů do Brno jsou také často atraktivní.

Doprava do Brno v číslech

Země
Česká Republika
Počet leteckých společností obsluhujících Brno
8
Počet nádraží nebo letišť v Brno
1 letišť
3 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Brno
Vyhledávání ubytování v Brno
Proč hledat jízdenky do Brno s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Brno s Vivanoda?

Při plánování cesty do Brno je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Brno. Proto je při nákupu jízdenky do Brno důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Brno z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Brno k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Brno

Představujeme nejoblíbenější trasy do Brno ze všech velkých evropských měst, ať už autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Brno, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Brno.

Ať už cestujete z Praha, Karlovy Vary, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec nebo Olomouc nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Brno dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Brno. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Brno.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Brno
Vyhledávání ubytování v Brno

Cestování do Brno autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Brno

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Brno, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Proveďte komplexní srovnání cen autobusů do Brno
Vivanoda vám umožní rychle zobrazit všechny ceny a akce společností LEO Express, Hellö, FlixBus a Eurolines. Ať už tedy cestujete z Praha, Mnichov, Berlín, Varšava, Vídeň nebo Korfu, můžete snadno najít ideální autobusovou jízdenku do Brno.
Cestování do Brno s flexibilními termíny
Pokud si v termínu cesty do Brno necháte volno, zvýšíte své šance na získání výhodnějšího tarifu u společností LEO Express, Hellö, FlixBus a Eurolines, zejména tím, že se vyhnete špičkám.
Nečekejte s rezervací jízdenky do Brno na poslední chvíli
Jakmile na Vivanoda najdete nejnižší cenu pro cestu do Brno například z Praha, Mnichov, Berlín, Varšava, Vídeň nebo Korfu, vyberte ji a budete přesměrováni na webové stránky dopravce (Eurolines, FlixBus a Hellö). Doporučujeme vám rezervovat si jízdenku rychle, protože ceny letenek se mohou rychle zvyšovat!

Kde jsou autobusová nádraží v Brno?

Zde je seznam 3 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Brno.

Brno
Autobusové nádraží 2.0 km od Brno
Mapa
Brno Hotel Grand
Autobusové nádraží 1.5 km od Brno
Mapa
Brno Zvonařka
Autobusové nádraží 1.9 km od Brno
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Brno

Letenky do Brno

Několik tipů na levné lety do Brno

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Brno s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Porovnejte všechny nabídky leteckých společností.
Použití agregátoru letenek, jako je Vivanoda, vám zajistí široký výběr letů do Brno a optimalizuje vaše šance na nalezení nejlepšího letu s leteckými společnostmi jako Wizzair, Smart Wings, Ryanair a bmi Regional.
Pokud si letenku do Brno rezervujete s několikaměsíčním předstihem, často získáte nejlepší ceny
Čím déle s rezervací letu do Brno čekáte, tím vyšší ceny pravděpodobně budou. Proto je nejlepší plánovat svůj pobyt v Brno s dostatečným předstihem.
Dávejte přednost cestování s nízkonákladovými leteckými společnostmi
Výběrem nízkonákladových leteckých společností získáte s větší pravděpodobností levný let do Brno. Buďte však opatrní, protože tyto letecké společnosti často létají na vedlejší letiště, která jsou z centra Brno mnohem hůře dostupná.

Kde se nacházejí letiště v Brno?

Do Brno se letecky dostanete na letiště Turany.

Turany
Letiště je od Brno vzdáleno 7.0 km
Mapa
Najděte lety do Brno

None

None
None
None