Jak se dostat do Drážďany

Plánujete cestu do Drážďany? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Drážďany tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky vlak, autobus a lety.

Vlakem do Drážďany

Vlak je ekonomický a ekologický způsob, jak se dostat do Drážďany. Umožňuje vám snadno dorazit do centra Drážďany a vychutnat si jeho památky.

Autobusem do Drážďany

Dálkový autobus je pro pobyt v Drážďany mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Drážďany mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Drážďany

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Drážďany, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Drážďany. Ceny letů do Drážďany jsou také často atraktivní.

Doprava do Drážďany v číslech

Země
Německo
Počet leteckých společností obsluhujících Drážďany
15
Počet nádraží nebo letišť v Drážďany
1 letišť
3 stanic
4 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Drážďany
Vyhledávání ubytování v Drážďany
Proč hledat jízdenky do Drážďany s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Drážďany s Vivanoda?

Při plánování cesty do Drážďany je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete vlak, autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Drážďany. Proto je při nákupu jízdenky do Drážďany důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Drážďany z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé vlak, autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Drážďany k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Drážďany

Představujeme nejoblíbenější trasy do Drážďany ze všech velkých evropských měst, ať už vlak, autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Drážďany, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Drážďany.

Ať už cestujete z Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava nebo Liberec nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Drážďany dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Drážďany. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Drážďany.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Drážďany
Vyhledávání ubytování v Drážďany

Cestování do Drážďany vlakem

Kde jsou vlaková nádraží v Drážďany?

Chcete-li se do Drážďany dostat vlakem, vyberte si ze 3 stanic, včetně Dresden Hbf, Dresden-Neustadt a Dresden Mitte.

Dresden Hbf
Stanice vzdálené 1.2 km od centra Drážďany
Mapa
Dresden-Neustadt
Stanice vzdálené 1.7 km od centra Drážďany
Mapa
Dresden Mitte
Stanice vzdálené 0.9 km od centra Drážďany
Mapa
Najděte si vlakové jízdenky do Drážďany

Cestování do Drážďany autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Drážďany

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Drážďany, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Flexibilita termínů: výhoda pro vaši cestu autobusem do Drážďany
Pokud nemáte konkrétní datum cesty autobusem do Drážďany, je nejlepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože jízdenky z Sebes, Warburg, Sinzheim, Altenbeken, Bocholt nebo Glauchau jsou často dražší!
Nečekejte s rezervací jízdenky do Drážďany na poslední chvíli
Jakmile na Vivanoda najdete nejnižší cenu pro cestu do Drážďany například z Düsseldorf, Berlín, Curych, Hamburk, Kolín nad Rýnem nebo Vídeň, vyberte ji a budete přesměrováni na webové stránky dopravce (FlixBus, ADAC PostBus a Hellö). Doporučujeme vám rezervovat si jízdenku rychle, protože ceny letenek se mohou rychle zvyšovat!
Porovnání cen autobusů do Drážďany
S Vivanoda si můžete zobrazit, filtrovat a vybrat všechny nabídky FlixBus, ADAC PostBus a Hellö v jednom vyhledávání. Ať už cestujete z Düsseldorf, Berlín, Curych, Hamburk, Kolín nad Rýnem nebo Vídeň, usnadní vám to vyhledání těch, které nejlépe splňují vaše kritéria z hlediska ceny, času a délky trvání.

Kde jsou autobusová nádraží v Drážďany?

Zde je seznam 4 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Drážďany.

Dresden
Autobusové nádraží 0.3 km od Drážďany
Mapa
Dresden, Schlesischer Platz
Autobusové nádraží 1.7 km od Drážďany
Mapa
Dresden Neustadt
Autobusové nádraží 1.8 km od Drážďany
Mapa
Dresden central station
Autobusové nádraží 1.2 km od Drážďany
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Drážďany

Letenky do Drážďany

Několik tipů na levné lety do Drážďany

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Drážďany s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Nejlepší je letět do Drážďany v úterý nebo ve středu.
Vyhněte se cestování do Drážďany v rušné dny, jako jsou víkendy. Lety do Drážďany jsou v týdnu často mnohem levnější, zejména v úterý a ve středu.
Ujistěte se, že nepropásnete žádnou nabídku.
Letecké společnosti jako Air Berlin, Cityjet, Darwin Airline, Emerald Airways a Germania pravidelně nabízejí zajímavé akce na sociálních sítích nebo jiných komunikačních prostředcích.
Letenka do Drážďany je dražší na poslední chvíli
Většina leteckých společností umožňuje rezervovat si letenku do Drážďany 12 měsíců předem. Ceny letenek jsou obvykle mnohem nižší než několik dní před odletem.

Kde se nacházejí letiště v Drážďany?

Do Drážďany se letecky dostanete na letiště Dresden.

Dresden
Letiště je od Drážďany vzdáleno 8.5 km
Mapa
Najděte lety do Drážďany

None

None
None
None