Cestovat do Folegandros - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Folegandros: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Miloš
Folegandros
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
Aegean Speed LinesANEK LinesHellenic SeawaysLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Miloš na Folegandros (46 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Aegean Speed Lines, ANEK Lines, Hellenic Seaways, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Cesta od Miloš na Folegandros je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Santorini
Folegandros
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
ANEK LinesLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Santorini na Folegandros (55 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností ANEK Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Cesta od Santorini na Folegandros je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Atény
Folegandros
Řecko, Attica
Řecko, Kykladské ostrovy
Aegean Speed LinesLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

184 Kilometry Atény Folegandros cesta je provozována společností Aegean Speed Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Cesta od Atény na Folegandros je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Kimolos
Folegandros
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
Aegean Speed LinesANEK LinesHellenic SeawaysZante Ferries

36 Kilometry Kimolos Folegandros cesta je provozována společností Aegean Speed Lines, ANEK Lines, Hellenic Seaways nebo Zante Ferries.

Cesta od Kimolos na Folegandros je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Ios
Folegandros
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
ANEK LinesLANE Sea LineSea Jets

Služba od Ios na Folegandros (35 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností ANEK Lines, LANE Sea Line nebo Sea Jets.

Cesta od Ios na Folegandros je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby

Jak jet trajektem do Folegandros ?

Tipy pro cestování trajektem lépe a levněji Folegandros

Správnou volbou si vyberete trajektem, který chcete dosáhnout Folegandros, Tento způsob dopravy má nepopiratelné výhody: pohodlné, relaxační, levné ... Zde je několik tipů, jak ušetřit peníze za svůj přechod Folegandros a cestování za nejlepších podmínek:

Nebuďte pozdě na palubu Folegandros

A Miloš, Santorini, Atény, Kimolos, Ios, Sifnos nebo Naxos, musíte se do přístavu přihlásit nejméně 1 hodinu před odjezdem. Zkontrolujte jízdní řády pomocí Hellenic Seaways, ANEK Lines nebo Aegean Speed Lines.

Nenechte si ujít Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Hellenic Seaways dobré nabídky

Trajektová společnost (Hellenic Seaways, ANEK Lines nebo Aegean Speed Lines) může pravidelně zavádět speciální ceny a další atraktivní slevy na výlety do Folegandros, Pravděpodobně z nich budete mít prospěch, nenechte si ujít.

Vyhněte se rezervaci na poslední chvíli

Nikdy není dobrý nápad čekat příliš dlouho na rezervaci. Ceny Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Hellenic Seaways často rostou s postupem času.

Porovnejte všechny cenové nabídky

Efektivně najít nejlepší ceny za křižovatky pro Folegandros, použijte náš porovnávač trajektů Vivanoda, který spojuje nejlepší nabídky společnosti Zante Ferries, Sea Jets, LANE Sea Line, Hellenic Seaways, ANEK Lines nebo Aegean Speed Lines do jednoho vyhledávání.

Námořní stanice v Folegandros

Až dorazíte Folegandros, loď vás přistane v jednom z 2 přístavů města:

  • Folegandros, Přístav na 3 Kilometry z Folegandros
  • Folegandros, V 3.1 Kilometry od centra města

Trajektové společnosti do Folegandros

Jít lodí do města Folegandros, budete moci porovnat mezi nejvýhodnějšími jízdnými 6 přepravních společností, které zajišťují křižovatky Folegandros.

Lodě trajektové společnosti Aegean Speed Lines spojují město Folegandros z 5 portů, Miloš, Atény, Kimolos, Sifnos a Serifos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti ANEK Lines spojují město Folegandros z 8 portů, Miloš, Santorini, Kimolos, Ios, Naxos, Paros, Anafi a Sikinos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti LANE Sea Line spojují město Folegandros z 6 portů, Miloš, Santorini, Atény, Ios, Anafi a Sikinos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Sea Jets spojují město Folegandros z 10 portů, Miloš, Santorini, Atény, Ios, Sifnos, Naxos, Paros, Mykonos, Amorgos a Koufonissia, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Zante Ferries spojují město Folegandros z 6 portů, Miloš, Santorini, Atény, Kimolos, Sifnos a Kythnos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Hellenic Seaways spojují město Folegandros z 6 portů, Miloš, Kimolos, Naxos, Kythnos, Kea a Lavrio, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)