Cestovat do Hamburg - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Hamburg: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Mnichov
Hamburg
Německo, Bavorsko
Německo, Hamburg
Air BerlinCondor FlugdienstLufthansaDeutsche BahnFlixBusADAC PostBus

Služba od Mnichov na Hamburg (612 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Air Berlin, Condor Flugdienst, Lufthansa, Deutsche Bahn, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Letadlo, Vlak nebo Autobus... Máte na výběr ze 3 způsobů dopravy.

  • Získejte sazby
Frankfurt nad Mohanem
Hamburg
Německo, Hesensko
Německo, Hamburg
LufthansaDeutsche BahnFlixBusADAC PostBus

Služba od Frankfurt nad Mohanem na Hamburg (393 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Lufthansa, Deutsche Bahn, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Frankfurt nad Mohanem na Hamburg: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

  • Získejte sazby
Dusseldorf
Hamburg
Německo, Severní Porýní-Vestfálsko
Německo, Hamburg
Air BerlinGermanwingsLufthansaDeutsche BahnFlixBus

Služba od Dusseldorf na Hamburg (339 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Air Berlin, Germanwings, Lufthansa, Deutsche Bahn nebo FlixBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Dusseldorf na Hamburg: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

  • Získejte sazby
Basilej
Hamburg
Švýcarsko
Německo, Hamburg
Deutsche Bahn

Služba od Basilej na Hamburg (687 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Deutsche Bahn.

Cesta od Basilej na Hamburg je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Vlak,

  • Získejte sazby
Vídeň
Hamburg
Rakousko, Vídeň
Německo, Hamburg
Air BerlinAustrian AirlinesLufthansaDeutsche BahnÖBBFlixBus

743 Kilometry Vídeň Hamburg cesta je provozována společností Air Berlin, Austrian Airlines, Lufthansa, Deutsche Bahn, ÖBB nebo FlixBus.

Letadlo, Vlak nebo Autobus... Máte na výběr ze 3 způsobů dopravy.

  • Získejte sazby

Jak jet autobusem do Hamburg ?

Tipy pro nalezení levnějšího autobusu Hamburg

I když autobusová doprava je již ekonomickým způsobem, jak se k ní dostat Hamburg vždy existuje prostor pro ještě menší úspory.

Rychle si zarezervujte cestu autobusem Hamburg

Když najdete nejnižší jízdné na Vivanoda pro svůj výlet do Hamburg z Mnichov, Frankfurt nad Mohanem, Dusseldorf, Vídeň, Curych, Berlín nebo Kolín nad Rýnem například vyberte a budete přesměrováni na web transportéru ADAC PostBus, FlixBus nebo Eurolines. Doporučujeme vám zarezervovat si lístek rychle, protože ceny se mohou rychle zvýšit!

Být flexibilní v den cesty pro Hamburg

Pokud nemáte konkrétní datum, kam jít Hamburg autobusem je lepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože lístky z Hamburg jsou často dražší!

Porovnejte všechny nabídky autobusů pro Hamburg

Vivanoda umožňuje prohlížet, filtrovat a vybírat všechny nabídky Eurolines, FlixBus, ADAC PostBus, Berlin Shuttle nebo Eurolines CH v jednom vyhledávání. Z které odejdete Vídeň, Dusseldorf, Frankfurt nad Mohanem nebo Mnichov to vám usnadní hledání těch, které nejlépe vyhovují vašim kritériím, pokud jde o cenu, hodiny a dobu trvání.

Autobusové zastávky na Hamburg

Váš příjezd do Hamburg bude provedeno na jediné autobusové stanici:

  • Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Autobusová zastávka asi 1.4 Kilometry od centra Hamburg

Autobusové společnosti do Hamburg

Pro váš další pobyt v Hamburg, můžete si vybrat z nejméně 5 autobusových společností, které cestují za nejlepších podmínek a za velmi atraktivní ceny.

FlixBus je autobusová společnost působící ze 10 zemí (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Nizozemí, Česká Republika, Francie, Belgie, Dánsko, Švédsko a Itálie) výlety do Hamburg nezměněno z 79 měst včetně Mnichov, Frankfurt nad Mohanem, Dusseldorf, Vídeň, Curych, Berlín, Kolín nad Rýnem, Brémy, Freiburg, Duisburg, Dortmund, Munster, Augsburg, Karlsruhe, Osnabrück, Bochum, Essen, Hannover, Stuttgart, Mainz, Koblenz, Kassel, Norimberk, Bonn, Mannheim, Amsterdam, Drážďany, Praha, Gottingen a Fulda...

Slouží trenérská společnost ADAC PostBus Hamburg non-stop ze 1 zemí (Německo) z 11 měst: Mnichov, Frankfurt nad Mohanem, Berlín, Brémy, Augsburg, Karlsruhe, Hannover, Stuttgart, Kassel, Mannheim a Gottingen.

Autobusová společnost Berlin Shuttle má přímé spojení Hamburg pouze z jedné země (Německo) a z města: Berlín

Slouží trenérská společnost Eurolines Hamburg non-stop ze 5 zemí (Francie, Belgie, Dánsko, Švédsko a Norsko) z 17 měst: Paříž, Brusel, Kodaň, Stockholm, Oslo, Mons, Göteborg, Helsingborg, Malmo, Rodby, Liege, Sarpsborg, Halmstad, Agen, Bordeaux, Poitiers a Moss.

Autobusová společnost Eurolines CH má přímé spojení Hamburg pouze z jedné země (Švýcarsko) a z města: Curych

Jak jet vlakem do Hamburg?

Železniční společnosti dosáhnout Hamburg

Chcete-li rezervovat výlet vlakem do Hamburg, zjistěte sazby a speciality 3 železničních dopravců provozujících služby Hamburg.

FlixTrain je železniční společnost poskytující pojištění ze 1 zemí (Německopravidelné vlakové linky mezi Hamburg a 3 měst: Freiburg, Hannover a Lorrach.

Vlaky železniční společnosti Deutsche Bahn spojují město Praha Hamburg ze stanic ve 89 městech včetně Mnichov, Frankfurt nad Mohanem, Dusseldorf, Basilej, Vídeň, Curych, Berlín, Kolín nad Rýnem, Brémy, Freiburg, Duisburg, Dortmund, Munster, Augsburg, Karlsruhe, Osnabrück, Bochum, Essen, Regensburg, Hannover, Passau, Stuttgart, Mainz, Sankt Polten, Linz, Wels, Koblenz, Kassel, Norimberk a Bonn, která se nachází ve 7 zemích (Německo, Švýcarsko, Rakousko, Nizozemí, Česká Republika, Francie a Dánsko).

ÖBB je železniční společnost poskytující pojištění ze 2 zemí (Rakousko a Německopravidelné vlakové linky mezi Hamburg a 8 měst: Vídeň, Regensburg, Passau, Sankt Polten, Linz, Wels, Sankt Valentin a Amstetten.

Hlavní stanice sloužily v Hamburg

V závislosti na vašem původu dorazíte Hamburg ve 4 různých stanicích ve městě:

  • Hamburg Dammtor, Stanice na 0.8 Kilometry z Hamburg (Central)
  • Hamburg Hbf, V 1 Kilometry od centra města
  • Hamburg-Altona, V 3.7 Kilometry od centra města
  • Hamburg-Harburg, V 10.8 Kilometry od centra města
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)