Jak se dostat do Janov

Plánujete cestu do Janov? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Janov tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky vlak, autobus a lety.

Vlakem do Janov

Vlak je ekonomický a ekologický způsob, jak se dostat do Janov. Umožňuje vám snadno dorazit do centra Janov a vychutnat si jeho památky.

Autobusem do Janov

Dálkový autobus je pro pobyt v Janov mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Janov mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Janov

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Janov, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Janov. Ceny letů do Janov jsou také často atraktivní.

Doprava do Janov v číslech

Země
Itálie
Počet leteckých společností obsluhujících Janov
22
Počet nádraží nebo letišť v Janov
1 letišť
12 stanic
3 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Janov
Vyhledávání ubytování v Janov
Proč hledat jízdenky do Janov s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Janov s Vivanoda?

Při plánování cesty do Janov je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete vlak, autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Janov. Proto je při nákupu jízdenky do Janov důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Janov z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé vlak, autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Janov k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Janov

Představujeme nejoblíbenější trasy do Janov ze všech velkých evropských měst, ať už vlak, autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Janov, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Janov.

Ať už cestujete z Brno, Olomouc, Ostrava, Řím, Milán nebo Barcelona nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Janov dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Janov. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Janov.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Janov
Vyhledávání ubytování v Janov

Cestování do Janov vlakem

Kde jsou vlaková nádraží v Janov?

Chcete-li se do Janov dostat vlakem, vyberte si ze 12 stanic, včetně Genova Brignole, Genova Piazza Principe + Genova sotterranea, Genova Sampierdarena, Genova Cornigliano, Genova Nervi a Genova Pegli.

Genova Brignole
Stanice vzdálené 1.1 km od centra Janov
Mapa
Genova Piazza Principe + Genova sotterranea
Stanice vzdálené 1.6 km od centra Janov
Mapa
Genova Sampierdarena
Stanice vzdálené 3.8 km od centra Janov
Mapa
Genova Cornigliano
Stanice vzdálené 3.8 km od centra Janov
Mapa
Genova Nervi
Stanice vzdálené 8.9 km od centra Janov
Mapa
Genova Pegli
Stanice vzdálené 9.5 km od centra Janov
Mapa
Genova Pra
Stanice vzdálené 11.7 km od centra Janov
Mapa
Genova Quarto dei Mille
Stanice vzdálené 5.3 km od centra Janov
Mapa
Genova Quinto al Mare
Stanice vzdálené 7.3 km od centra Janov
Mapa
Genova Sestri Ponente
Stanice vzdálené 3.8 km od centra Janov
Mapa
Genova Sturla
Stanice vzdálené 1.0 km od centra Janov
Mapa
Genova Voltri
Stanice vzdálené 14.2 km od centra Janov
Mapa
Zobrazit další vlaková nádraží
Zobrazit méně vlakových stanic
Najděte si vlakové jízdenky do Janov

Cestování do Janov autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Janov

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Janov, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Flexibilita termínů: výhoda pro vaši cestu autobusem do Janov
Pokud si v termínu cesty do Janov necháte volno, zvýšíte své šance na získání výhodnějšího tarifu u společností Blablabus, ALSA, Hellö a FlixBus, zejména tím, že se vyhnete špičkám.
Sledujte akční nabídky společností FlixBus, Hellö a ALSA.
FlixBus, Hellö a ALSA pravidelně nabízejí speciální nabídky a slevy, které mohou být dobrou příležitostí, jak snížit svůj rozpočet na Janov.
Porovnejte všechny nabídky autobusů do Janov
S Vivanoda si můžete zobrazit, filtrovat a vybrat všechny nabídky FlixBus, Hellö, ALSA a Blablabus v jednom vyhledávání. Ať už cestujete z Řím, Milán, Barcelona, Palermo, Olbia nebo Marseille, usnadní vám to vyhledání těch, které nejlépe splňují vaše kritéria z hlediska ceny, času a délky trvání.

Kde jsou autobusová nádraží v Janov?

Zde je seznam 3 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Janov.

Genova Principe Fanti D'italia
Autobusové nádraží 1.6 km od Janov
Mapa
Genoa (P. d. Vittoria)
Autobusové nádraží 1.0 km od Janov
Mapa
Genoa Airport
Autobusové nádraží 6.7 km od Janov
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Janov

Letenky do Janov

Několik tipů na levné lety do Janov

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Janov s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Dávejte si pozor na akční nabídky.
Letecké společnosti jako Belle Air, Turkish Airlines, Ryanair, Vueling Airlines a Volotea pravidelně nabízejí zajímavé akce na sociálních sítích nebo jiných komunikačních prostředcích.
Porovnání cen letů do Vivanody
Použití agregátoru letenek, jako je Vivanoda, vám zajistí široký výběr letů do Janov a optimalizuje vaše šance na nalezení nejlepšího letu s leteckými společnostmi jako Fly Romania, Meridiana, KLM, British Airways a Blue Panorama Airlines.
Dávejte přednost cestování s nízkonákladovými leteckými společnostmi
Nízkonákladové letecké společnosti do Janov vám rozhodně ušetří peníze za let. Všechny služby na palubě však často nejsou zdarma.

Kde se nacházejí letiště v Janov?

Do Janov se letecky dostanete na letiště Cristoforo Colombo.

Cristoforo Colombo
Letiště je od Janov vzdáleno 7.0 km
Mapa
Najděte lety do Janov

None

None
None
None