Jak se dostat do Karlovy Vary

Plánujete cestu do Karlovy Vary? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Karlovy Vary tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky vlak, autobus a lety.

Vlakem do Karlovy Vary

Vlak je ekonomický a ekologický způsob, jak se dostat do Karlovy Vary. Umožňuje vám snadno dorazit do centra Karlovy Vary a vychutnat si jeho památky.

Autobusem do Karlovy Vary

Dálkový autobus je pro pobyt v Karlovy Vary mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Karlovy Vary mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Karlovy Vary

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Karlovy Vary, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Karlovy Vary. Ceny letů do Karlovy Vary jsou také často atraktivní.

Doprava do Karlovy Vary v číslech

Země
Česká Republika
Počet leteckých společností obsluhujících Karlovy Vary
3
Počet nádraží nebo letišť v Karlovy Vary
1 letišť
1 stanic
1 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Karlovy Vary
Vyhledávání ubytování v Karlovy Vary
Proč hledat jízdenky do Karlovy Vary s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Karlovy Vary s Vivanoda?

Při plánování cesty do Karlovy Vary je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete vlak, autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Karlovy Vary. Proto je při nákupu jízdenky do Karlovy Vary důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Karlovy Vary z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé vlak, autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Karlovy Vary k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Karlovy Vary

Představujeme nejoblíbenější trasy do Karlovy Vary ze všech velkých evropských měst, ať už vlak, autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Karlovy Vary, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Karlovy Vary.

Ať už cestujete z Praha, Cheb, Dusseldorf, Bayreuth, Wurzburg nebo Schweinfurt nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Karlovy Vary dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Karlovy Vary. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Karlovy Vary.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Karlovy Vary
Vyhledávání ubytování v Karlovy Vary

Cestování do Karlovy Vary vlakem

Kde jsou vlaková nádraží v Karlovy Vary?

Jediným nádražím obsluhujícím Karlovy Vary je stanice Carlsbad Nádraží.

Carlsbad Nádraží
Stanice vzdálené 0.5 km od centra Karlovy Vary
Mapa
Najděte si vlakové jízdenky do Karlovy Vary

Cestování do Karlovy Vary autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Karlovy Vary

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Karlovy Vary, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Nečekejte s rezervací jízdenky do Karlovy Vary na poslední chvíli
Jakmile na Vivanoda najdete nejnižší cenu pro cestu do Karlovy Vary například z Dusseldorf, Praha, Bayreuth, Wurzburg, Schweinfurt nebo Frankfurt nad Mohanem, vyberte ji a budete přesměrováni na webové stránky dopravce (FlixBus). Doporučujeme vám rezervovat si jízdenku rychle, protože ceny letenek se mohou rychle zvyšovat!
Sledujte akční nabídky společností FlixBus.
Autobusové společnosti FlixBus pořádají v průběhu roku kampaně s akčními cenami jízdného (soutěže, otevření linek...) pro cesty z Dusseldorf, Praha, Bayreuth, Wurzburg, Schweinfurt nebo Frankfurt nad Mohanem nebo zajímavé slevy (studenti, senioři...).
Porovnejte všechny nabídky autobusů do Karlovy Vary
Vivanoda vám umožní rychle zobrazit všechny ceny a akce společností FlixBus. Ať už tedy cestujete z Dusseldorf, Praha, Bayreuth, Wurzburg, Schweinfurt nebo Frankfurt nad Mohanem, můžete snadno najít ideální autobusovou jízdenku do Karlovy Vary.

Kde jsou autobusová nádraží v Karlovy Vary?

Do Karlovy Vary se dostanete pouze z jednoho autobusového nádraží (nebo autobusové zastávky).

Karlovy Vary (Terminál)
Autobusové nádraží 0.6 km od Karlovy Vary
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Karlovy Vary

Letenky do Karlovy Vary

Několik tipů na levné lety do Karlovy Vary

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Karlovy Vary s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Letenka do Karlovy Vary je dražší na poslední chvíli
Většina leteckých společností umožňuje rezervovat si letenku do Karlovy Vary 12 měsíců předem. Ceny letenek jsou obvykle mnohem nižší než několik dní před odletem.
Dávejte si pozor na akční nabídky.
Germania a další letecké společnosti jsou vždy velmi aktivní v nabídkách slev a akčních cen jízdného, zejména na sociálních sítích.
Porovnejte všechny nabídky leteckých společností.
Použití agregátoru letenek, jako je Vivanoda, vám zajistí široký výběr letů do Karlovy Vary a optimalizuje vaše šance na nalezení nejlepšího letu s leteckými společnostmi jako Germania.

Kde se nacházejí letiště v Karlovy Vary?

Do Karlovy Vary se letecky dostanete na letiště Karlovy Vary.

Karlovy Vary
Letiště je od Karlovy Vary vzdáleno 0.0 km
Mapa
Najděte lety do Karlovy Vary
None
None
None
None