Cestovat do Mannheim - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Mannheim: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Berlín
Mannheim
Německo, Berlín
Německo, Bádensko-Württembersko
Deutsche BahnFlixBusADAC PostBus

Služba od Berlín na Mannheim (483 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Deutsche Bahn, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Vlak nebo Autobus... Máte na výběr ze 2 způsobů dopravy.

  • Získejte sazby
Frankfurt nad Mohanem
Mannheim
Německo, Hesensko
Německo, Bádensko-Württembersko
SNCFDeutsche BahnFlixBusADAC PostBus

Služba od Frankfurt nad Mohanem na Mannheim (71 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností SNCF, Deutsche Bahn, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Frankfurt nad Mohanem na Mannheim: Vlak nebo Autobus,

  • Získejte sazby
Hamburg
Mannheim
Německo, Hamburg
Německo, Bádensko-Württembersko
Deutsche BahnFlixBusADAC PostBus

Služba od Hamburg na Mannheim (464 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Deutsche Bahn, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Hamburg na Mannheim: Vlak nebo Autobus,

  • Získejte sazby
Karlsruhe
Mannheim
Německo, Bádensko-Württembersko
Německo, Bádensko-Württembersko
SNCFDeutsche BahnFlixBusADAC PostBusPublic Express

Služba od Karlsruhe na Mannheim (53 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností SNCF, Deutsche Bahn, FlixBus, ADAC PostBus nebo Public Express.

Vlak nebo Autobus... Máte na výběr ze 2 způsobů dopravy.

  • Získejte sazby
Praha
Mannheim
Česká Republika
Německo, Bádensko-Württembersko
Deutsche BahnFlixBusIC Bus

432 Kilometry Praha Mannheim cesta je provozována společností Deutsche Bahn, FlixBus nebo IC Bus.

Vlak nebo Autobus... Máte na výběr ze 2 způsobů dopravy.

  • Získejte sazby

Jak jet autobusem do Mannheim ?

Tipy pro nalezení levnějšího autobusu Mannheim

I když autobusová doprava je již ekonomickým způsobem, jak se k ní dostat Mannheim vždy existuje prostor pro ještě menší úspory.

Nezdržujte rezervaci letenky Mannheim

Když najdete nejnižší jízdné na Vivanoda pro svůj výlet do Mannheim z Berlín, Frankfurt nad Mohanem, Hamburg, Karlsruhe, Praha, Stuttgart nebo Kolín nad Rýnem například vyberte a budete přesměrováni na web transportéru DeinBus, ADAC PostBus nebo FlixBus. Doporučujeme vám zarezervovat si lístek rychle, protože ceny se mohou rychle zvýšit!

Cestujte do Mannheim být flexibilní ve vašem rande

Pokud nemáte konkrétní datum, kam jít Mannheim autobusem je lepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože lístky z Mannheim jsou často dražší!

Porovnejte všechny nabídky autobusů pro Mannheim

Vivanoda umožňuje prohlížet, filtrovat a vybírat všechny nabídky FlixBus, ADAC PostBus, DeinBus, Public Express, Hahn Express, IC Bus nebo Eurolines CH v jednom vyhledávání. Z které odejdete Karlsruhe, Hamburg, Frankfurt nad Mohanem nebo Berlín to vám usnadní hledání těch, které nejlépe vyhovují vašim kritériím, pokud jde o cenu, hodiny a dobu trvání.

Autobusové zastávky na Mannheim

Váš příjezd do Mannheim bude provedeno na jediné autobusové stanici:

  • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Autobusová zastávka asi 0.8 Kilometry od centra Mannheim

Autobusové společnosti do Mannheim

Pro váš další pobyt v Mannheim, můžete si vybrat z nejméně 7 autobusových společností, které cestují za nejlepších podmínek a za velmi atraktivní ceny.

Autobusová společnost Eurolines CH má přímé spojení Mannheim pouze z jedné země (Švýcarsko) a z města: Curych

FlixBus je autobusová společnost působící ze 6 zemí (Německo, Česká Republika, Francie, Švýcarsko, Nizozemí a Itálie) výlety do Mannheim nezměněno z 51 měst včetně Berlín, Frankfurt nad Mohanem, Hamburg, Karlsruhe, Praha, Stuttgart, Kolín nad Rýnem, Heidelberg, Štrasburk, Curych, Drážďany, Lipsko, Mnichov, Paříž, Dusseldorf, Hannover, Kassel, Ulm, Essen, Norimberk, Augsburg, Basilej, Siegen, Bochum, Dortmund, Gottingen, Mainz, Offenburg, Darmstadt a Brémy...

Slouží trenérská společnost ADAC PostBus Mannheim non-stop ze 1 zemí (Německo) z 15 měst: Berlín, Frankfurt nad Mohanem, Hamburg, Karlsruhe, Stuttgart, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mnichov, Erfurt, Dusseldorf, Hannover, Kassel, Augsburg, Duisburg a Gottingen.

Slouží trenérská společnost DeinBus Mannheim non-stop ze 1 zemí (Německo) z 4 měst: Kolín nad Rýnem, Heidelberg, Bonn a Worms.

Slouží trenérská společnost Public Express Mannheim non-stop ze 2 zemí (Německo a Francie) z 3 měst: Karlsruhe, Heidelberg a Štrasburk.

Slouží trenérská společnost Hahn Express Mannheim non-stop ze 1 zemí (Německo) z 4 měst: Heidelberg, Ludwigshafen am Rhein, Alzey a Hahn.

Slouží trenérská společnost IC Bus Mannheim non-stop ze 3 zemí (Česká Republika, Francie a Německo) z 4 měst: Praha, Štrasburk, Norimberk a Plzeň.

Jak jet vlakem do Mannheim?

Železniční společnosti dosáhnout Mannheim

Chcete-li rezervovat výlet vlakem do Mannheim, zjistěte sazby a speciality 3 železničních dopravců provozujících služby Mannheim.

SNCF je železniční společnost poskytující pojištění ze 2 zemí (Německo a Franciepravidelné vlakové linky mezi Mannheim a 12 měst: Frankfurt nad Mohanem, Karlsruhe, Štrasburk, Baden-Baden, Marseille, Avignon, Chalon-sur-Saone, Belfort, Besancon, Mulhouse, Aix-en-Provence a Lyon.

Russian Railways je železniční společnost poskytující pojištění ze 3 zemí (Francie, Bělorusko a Polskopravidelné vlakové linky mezi Mannheim a 10 měst: Štrasburk, Paříž, Minsk, Brest, Poznaň, Varšava, Rzepin, Baranavichy, Orsha a Terespol.

Vlaky železniční společnosti Deutsche Bahn spojují město Praha Mannheim ze stanic ve 77 městech včetně Berlín, Frankfurt nad Mohanem, Hamburg, Karlsruhe, Praha, Stuttgart, Kolín nad Rýnem, Heidelberg, Curych, Drážďany, Lipsko, Mnichov, Erfurt, Paříž, Dusseldorf, Hannover, Weimar, Kassel, Ulm, Essen, Augsburg, Basilej, Naumburg, Duisburg, Bochum, Dortmund, Mainz, Offenburg, Darmstadt a Brémy, která se nachází ve 5 zemích (Německo, Česká Republika, Švýcarsko, Francie a Dánsko).

Hlavní stanice sloužily v Mannheim

Město Mannheim obsluhuje pouze jedna stanice:

  • Mannheim Hbf, Stanice na 0.8 Kilometry z Mannheim (Central)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)